Reizi no reizes šķiet, ka mūs piemeklējusi neveiksmju sērija. Tās viena pēc otras pārklājas un seko cita citai. Rodas sajūta, ka tas nebeigsies. Nekas nenotiek, kā plānots, un negatīvās sajūtas vairojas milzu ātrumā. Lāsts? Dievs mani aizmirsis? Esmu neveiksminieks... Patiesībā šis ir laiks, kad meklēt atbildes nevis lāstos vai Debesu nelabvēlībā, bet nopietni mainīt savu attieksmi pret sevi un notiekošo.

Zinot to, ka lielākoties paši veidojam pasauli ap sevi, arī šāda melnā strīpa ir mūsu radīta un piesaistīta. Brīdī, kad piefiksējam, ka pēdējā laikā neveicas, mūsu pašu uzstādītā baiļu programma jau strādā patstāvīgi. Tā jau valda pār mums. Visbiežāk šādai neveiksmju sērijai par pamatu ir kāds notikums vai apstākļi, kas izspoguļojuši mūsu dziļākās bailes. Ja tās nav atrisinātas vai apzinātas, baiļu fons paliek kā "iekodējies" apziņā un energolaukā. Iegūstot baiļu vibrācijas, gaidām, kas būs nākamais. Un, kad gaidām, tad sagaidām. Mēs piesaistām apstākļus, kuros izpaudīsies nepārvarētās bailes.

Laiks, kad spēki zūd, ir īstais, kad tos atkal atrast un ievirzīt notikumu gaitu sev vēlamā gultnē. Jāsāk ar to, ka apzināmies savu bezspēcības stāvokli. Tad apzināmies to, kā vēlamies justies.

Visbeidzot, jāmaina paradumi un attieksme ar apņemšanos justies labāk. Ir vairāki veidi, kā fiziskajā plāksnē lauzt notikumu gaitu, pirms tas noticis energolaukā.

Lūk, daži piemēri:

  • iededz sveci un apņemies mainīties, novēli sev veiksmi. Lai svece deg un, katru reizi, kad uz to vērsies, tā atgādinās par apņemšanos;
  • iztīri māju, pamaini tajā lietas, kuras tev atgādina par nolemtības sajūtām. Tas pats attiecas uz darba vidi;
  • atrodi vietu un veidu, kā pajokot par sevi un situāciju;
  • sameklē iemeslus būt pateicīgam;
  • izdari kaut ko tādu, kas apliecina tavu mīlestību pret sevi;
  • aizmirsti sūdzēšanos!

Prieks augļo prieku, tāpēc pārveido savu melno svītru par krāsaino!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form