Merkurs atgriežas taisnā kustībā: loģikai atkal var uzticēties
Foto: Shutterstock

Sveicināti laikā, kad atkal varam klausīt prātam! Retrogrādais Merkura posms ir beidzies. Tas lika piebremzēt pavasarīgo sprintu, piespiežot padziļināti izrevidēt savas vērtības (Vērša zīme), kā arī jautājumus, kuros ieskrējāmies, paļaujoties uz impulsu (Auna ietekme). Nu ko, esam atkal starta punktā – Merkura pavasarī. Tas atkal ir atgriezies un atguvis savu ierasto virzību, un sākam vēlreiz no Auna zīmes (kur tas šogad jau atradās no 13. līdz 31. martam un retrogrādā laikā atgriezās – 21.04.–03.05), kas astroloģijā vienmēr iezīmē pavasara sākumu un dod impulsu visam jaunajam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tātad atkārtosim, kas ir Auns

Pozitīvā izpausmē – aktīvs, iniciatīvas bagāts, ar noslieci uz sacensību, nepacietīgs, neatlaidīgs, mērķtiecīgs, impulsīvs.

Negatīvā izpausmē – uzliesmojošs, subjektīvs, egocentrisks, nenoturams, pārdrošs, nemierīgs, rupjš, agresīvs, nenoved līdz galam iesākto.

Par kādām sfērām atbild: sports, spēles, deja, politika, automašīnas, dzelži, instrumenti, metālapstrāde, apsardze, armija u.c. Fiziski – galva, piere.

Kas notiks līdz 16. maijam, kamēr Merkurs atrodas Auna zīmē?

Merkurs kā mentālās un komerciālās aktivitātes pārvaldītājs atgūs paātrinājumu, tiešumu.
Politiķu debates viennozīmīgi kļūs skaļākas. Tāpat arī militāro mācību trokšņi pievakares fonā. Sportisti jau kādu laiku formē jaunas komandas gan vadības, gan izlases līmeņos. Pilnīgi noteikti uz ceļiem augs tā tautas daļa, kas vēlas gatavoties skriešanas sezonai.

Intelektuāli labs laiks, lai ātri, impulsīvi ģenerētu jaunas idejas (vai ieviestu tās, kas uzģenerējušās pirms vai paša "retromerkura" laikā), uzņemtos iniciatīvu, pieņemtu jaunus izaicinājumus, veiktu pārmaiņas līdzšinējā domu gājienā.

Varam arī iekāpt otrā grāvī, kļūstot skaļi, provocējoši, agresīvi savā runā, pārdroši pavilkties uz izaicinājumiem, sacensībām. Saskarsmē ar citiem ir iespēja, ka redzēsim tikai savu pusi un ego.

Par fizisko plānu: sliktākajā scenārijā pie pārāk lielas spriedzes un domāšanas procesiem var sākt sāpēt galva; runājot bez domāšanas, varam ātri uzjundīt konfliktējošas situācijas, kā arī gūt traumas.
Bet, tā kā Merkurs Auna zīmē veidos pozitīvu mijiedarbību ar tādām planētām kā izgudrotājs Urāns, konstruktīvais Saturns, kā arī ar nākotnes un pagātnes punktiem, Mēness mezgliem, tad vairāk varam lūkoties uz pozitīvajām izpausmēm: mūsu prāts un runas dotības var būt lielisks instruments, lai iekustinātu darbus ne tikai progresīvā virzienā, bet arī gūtu no tā visnotaļ prognozējamu un stabilu rezultātu.

Merkurs kā darījumu pārvaldītājs, veidojot harmonisku aspektu ar Urānu, var norādīt uz pieaugošu tendenci šajā laikā iegādāties jaunas viedierīces, elektrotehniku, datorus, iedziļināties astroloģijā un psiholoģijā, attīstīt klubu un neformālo savienību jautājumus.

Konstruktīva saikne ar Saturnu paģēr labu komunikāciju ar administratīvajiem centriem, valsts iestādēm un dienestiem, īstais laiks gumijas un riepu biznesam, ādas apstrādei, lauksaimniecībai ar smago tehniku, celtniecībai ar visiem tai nepieciešamajiem materiāliem, papīra un koksnes produktiem.

Tātad, ko vislabāk šajā laikā darīt?

  • Koncentrējies uz īstermiņa mērķiem – vienas dienas, augstākais – mēneša.
  • Mēģini noķert to brīdi, kad kāds asāks vārds grib šauties ārā, un ieturi pauzi.
  • Esi pieklājīgs, diplomātisks uz ceļa.
  • Iegādājies sporta inventāru, lai, atnākot siltākam laikam, vari aut kājas un skriet, vai arī beidzot ieguldi naudu sporta abonementā.
  • Nomaini savas viedierīces, ja tagadējās retrogrādā Merkura posmā parādīja savas sliktākās puses.
  • Labs laiks darījumiem, kas balstīti uz impulsu, izjūtu.
  • Ģenerē idejas, uzņemies iniciatīvu.
  • Pieņem jaunus, nestandarta lēmumus.
  • Paraksti līgumus.

Atceramies, ka lielajiem mērķiem būtisks ir individuālāks skatījums un astrologa apmeklējums, ja pats jūti, ka nepieciešams skats no „zvaigznēm” jeb no malas.

Lai veiksmīgs mums "auniskais" informatīvais un domāšanas laiks!

Tags

Merkurs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form