Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlēs trešdien, 18. janvārī, ar "double double" izcēlās Kristaps Porziņģis, bet citā mačā trīs punktus guva Dāvis Bertāns.

Porziņģis trešdienas mačā guva 22 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, bet viņa pārstāvētā vienība Vašingtonas "Wizards" ar 116:105 (35:22, 21:26, 32:30, 28:27) pieveica Ņujorkas "Knicks", revanšējoties par pagājušajā nedēļā piedzīvoto zaudējumu. "Wizards" tā bija tikai otrā uzvara pēdējās septiņās spēlēs.

Liepājnieks mačā nospēlēja 32:52 minūtes, kuru laikā vēl arī atdeva piecas rezultatīvas piespēles un bloķēja divus pretinieku metienus. Porziņģis mačā realizēja četrus no deviņiem tālmetieniem, divus no astoņiem divpunktu un visus sešus soda metienus. 75 sekundes pirms mača beigām Porziņģis nopelnīja sesto personisko piezīmi un atstāja laukumu.

"Wizards" visu mača gaitu bija vadībā, maču iesākot ar 7:0 izrāvienu un ātri panākot vairāk nekā desmit punktu pārsvaru (14:3). Turpinājumā ne reizi "Wizards" pārsvars nebija mazāks par "+5", bet pēdējā ceturtdaļā tas bija arī "+17". Labākais "burvju" rindās bija Kails Kuzma, kurš guva 27 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Pirmo maču divu nedēļu laikā aizvadīja viens no "Wizards" līderiem Bredlijs Bīls, kurš šoreiz guva 18 punktus. "Knicks" sastāvā rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Džalens Bransons, 21 punktu guva Rovands Aleksandrs Barets, bet Džuliuss Randls izcēlās ar 14 punktiem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

Citā mačā Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 122:130 (37:40, 25:25, 33:35, 25:32) piekāpās Atlantas "Hawks", piedzīvojot piekto neveiksmi sešos mačos.
Bertāns pirmās ceturtdaļas beigās un otrās ceturtdaļas sākumā nospēlēja 6:14 minūtes, kurās realizēja vienu no diviem tālmetieniem.

"Mavericks" rindās 30 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles Lukam Dončičam, 22 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Kristianam Vudam, 20 punktus guva Spensers Dinvidijs, bet 18 punktus guva Redžijs Buloks. Uzvarētājiem astoņi no deviņiem spēlē iesaistītajiem basketbolistiem sasniedza desmit punktu robežu, bet rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Dejonte Marejs. Vēl 19 punktus guva Džons Kolinss, bet Trē Jangs guva 18 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.