Latvietis Dāvis Bertāns naktī uz pirmdienu tika pie simboliska spēles laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, kurā Oklahomasitijas "Thunder" guva uzvaru.

"Thunder" viesos ar 111:99 (29:29, 25:30, 26:27, 31:13) uzvarēja Fīniksas "Suns" ar Kevinu Durantu ierindā.

Bertāns aizvadīja savu otro spēli sezonā un uz parketa kopumā pavadīja vien 2:46 minūtes, laukumā nākot pirmās, otrās un trešās ceturtdaļas beigās. Latvietis metienus pa grozu neveica un dueli noslēdza ar +/- rādītāju -5.

Uzvaru viesi nodrošināja pēdējā ceturksnī, ko uzsāka ar sešu punktu deficītu (80:86), taču pirmajās minūtēs spēja atspēlēties un pēcāk arī iegūt drošāku vadību, pretiniekiem pat īsti neļaujot atjaunot intrigu.

Rezultatīvākais "Thunder" komandā bija Šejs Gildžess-Aleksandrs, kurš guva 35 punktus, bet 31 punktu pievienoja Džeilens Viljamss. Savukārt "Suns" no zaudējuma neglāba Duranta 28 punkti un deviņas atlēkušās bumbas, kamēr pa 15 punktiem sameta Bredlijs Bīls un Drū Jubenkss.

"Thunder" ar sešām uzvarām desmit spēlēs Rietumu konferencē atrodas piektajā vietā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!