Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Baltais pop-up pikniks "L'elegante Pop-Up Picnic" daudziem kļuvis par gaidītu vasaras notikumu un skaistu satikšanās tradīciju. Pasākuma uzticamie apmeklētāji un draugi tikko saņēmuši lielisku ziņu: Baltais pikniks šogad notiks 17. jūlijā.

Vietu rezervācija no 14. maija sāksies pasākuma mājaslapā.

Kā ierasts, pasākuma vieta tiek turēta noslēpumā līdz pēdējam brīdim, kad dalībnieki saņem ziņu, kurp doties – eleganti sapostiem un ar visiem piknika atribūtiem. Pērn dzīves baudītāji tikās Baltajā piknikā Ozo golfa klubā, citus gadus pasākums rīkots gan Grīziņkalnā, gan Siguldas pils parkā, gan uz Pasažieru ostas lielo kruīza kuģu termināla, gan Kronvalda parkā pie Kongresu nama strūklakas, gan Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pakājē, gan Viesturdārzā, gan outletu ciematā "Via Jūrmala".

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus straujajā dzīves ritmā satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un kopīgi izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu – nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā. Šī skaistais notikums ir kļuvis par īpašu un gaidītu vasaras tradīciju.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!