'Īstās Latvijas saimnieces' piedāvā: visu raidījuma dalībnieču gatavoto recepšu izlase

'Īstās Latvijas saimnieces' piedāvā: visu raidījuma dalībnieču gatavoto recepšu izlase
Foto: Publicitātes foto

Kopš februāra septiņu nedēļu garumā sadarbībā ar LTV raidījumu "Īstās Latvijas saimnieces" iepazīstinājām "Tasty" lasītājus ar dalībniecēm un viņu piedāvātajām lībiešu, baltkrievu, poļu, tatāru, lietuviešu un krievu virtuves receptēm. Pirmā viesošanās tika aizvadīta Kolkā pie lībietes Dženetas Marinskas, bet noslēdzošajā 30. marta raidījumā varējām vērot, kā savas viešņas uzņem krievu saimniece Keta Carjova.

Saskaitot no konkurentēm saņemtos punktus, izrādījās, ka viešņām vislabāk paticis ciemoties pie tatārietes Faimjas Turlajas, tādēļ viņai tika piešķirts raidījuma "Īstās Latvijas saimnieces" uzvarētājas gods. Vairāk informācijas par raidījumu un tā dalībniecēm meklēi te, bet mūsu kolekcijā atradīsi visu saimnieču gatavoto ēdienu receptes.

Source info

Tasty


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
Dienas recepte
Nedēļas Top 10
Tasty iesaka