10 koši piedzīvojumi Eiropā, kas atmodinās ceļotāja garu
Foto: Shutterstock

Mums katram prātā ir izsapņots kāds tāls ceļojums, tomēr vai zināji, ka tepat Eiropā ir neskaitāmas vietas, kas katram liks sajūsmā noelsties? Atpūties karaliski Lielbritānijas pilīs vai veries Norvēģijas ziemeļblāzmās – šie piedzīvojumi noteikti jāiekļauj “bucket list” sarakstā.

Gleznaina burāšana pa Grieķijas salām

Tie, kas baudījuši Grieķijas valdzinājumu, piemēram, kā galamērķi izvēloties vienu no populārākajām salām – Santorini, jau sajutuši šīs valsts burvību. Tomēr Grieķijā ir vēl daudzas saliņas, kuras ļaus aizmirst par tagadni un palīdzēs ieslīgt vieglā laimes apātijā. Ņemot vērā, ka Grieķijas salas ir populārs galamērķis, tūristu tur ir daudz, tāpēc noķert patieso daili var tieši ar burāšanu – nekādu tūristu pūļu, sastrēgumu un gaidīšanas rindās.

10 koši piedzīvojumi Eiropā, kas atmodinās ceļotāja garu
Foto: Shutterstock

Grieķu asinīs jau izsenis kūsā kuģošanas māksla, kas kļuvusi par salu iedzīvotāju ikdienas sastāvdaļu. 6000 mazākas un lielākas saliņas ir pilnas apburošu skatu, tomēr katrā no tām ir kas atšķirīgs un unikāls, kas noteikti jāredz. Par laimi gandrīz uz katras saliņas ir osta vai piestātne, kas burāšanu padara vieglāku, kā arī tiek piedāvāti vairāki maršruti nokļūšanai līdz Atēnām.

Savu ceļojumu Grieķijā vari sākt ar Santorini salas apmeklējumu, kur iespējams izbaudīt vienu no skaistākajām Vidusjūras ainavām. Vairāk uzzini šeit. Sīkāku informāciju par citām salām, kas noteikti jāapskata ceļojuma laikā, vari gūt šajā rakstā.

Tags

Alpi Grieķija Īrija Islande Norvēģija Skotija

Comment Form