Plāno savlaicīgi: vilinošākās pilsētas, kuras apciemot nākamgad
Foto: Shutterstock

Kā katru gadu, arī šogad "Lonely Planet" izvirzījis ne tikai nākamā gada iekārojamākās valstis, bet arī pilsētas. Šoreiz, saskaņā ar populārā ceļveža izveidoto topu, piedāvājam piecas vilinošākās pilsētas, uz kurām vērts doties nākamajā gadā, kā arī izskaidrojam, kāpēc šīs pilsētas izpelnījušās šādu uzmanību.

Pirmā vieta: Zalcburga

Pirmajā vietā "Lonely Planet" topā ierindojas Austrijā meklējamā pilsēta Zalcburga. Kāpēc? Šajā gadā Zalcburgas festivālam, kas iekarojis daudzu sirdis, aprit 100 gadi.

Plāno savlaicīgi: vilinošākās pilsētas, kuras apciemot nākamgad
Foto: Shutterstock

Šis pasākums allaž pārsteidz ar krāšņu muzikālo programmu, kā arī citām aktivitātēm, kas 2020. gadā solās būs vēl iespaidīgākas. Tiks rīkotas īpašas izstādes, koncerti, iestudētas lugas, kā arī notiks lasījumi un citas aktivitātes kultūras cienītājiem. Jau tagad pieejama programma, kas uzņems apgriezienus 18. jūlija un priecēs līdz pat 30. augustam! Ar detalizētu pasākumu programmu iespējams iepazīties šeit.

Protams, nevar noliegt, ka Zalcburga pārsteigs ne tikai ar krāšņām aktivitātēm, bet arī vareniem apskates objektiem. Alpu pakājē meklējamā pilsēta žilbinās ar kalnu ainavām, skaistiem parkiem, kā arī iespaidīgu arhitektūru. Ko vēl apskatīt Austrijā, meklē te.

Comment Form