Vēlme mesties palagos atkal un atkal: kāpēc cilvēkiem ar vienu seksa reizi nepietiek
Foto: Shutterstock

Reizēm ar vienu reizi nepietiek – šo apgalvojumu iespējams attiecināt ne tikai uz konkrētas filmas noskatīšanos vai ēdiena nobaudīšanu, lai tas iegaršotos, bet arī mīlas dzīvi un seksu. Iedvesmojoties no "Cosmopolitan", skaidrosim, kāpēc cilvēki iniciē vai arī ilgstoši pēc guļamistabas priekiem kāro tiem nodoties vēl un vēl.

Izjust vēlmi atkal nodarboties ar seksu uzreiz pēc tā ir absolūti normāli, vēl vairāk – tam ir pat loģiski skaidrojumi. Lai gan šādas sajūtas piedzīvo arī ilgtermiņa partneri, kuri gultas priekus izbauda regulāri, visbiežāk nepārvaramu vēlmi mīlēties atkal un atkal piedzīvo tie, kuri seksam ļāvušies pēc ilgākas pauzes. Viņi jūtas nobaudījuši tikai mazu malciņu no mīlas kausa, tāpēc deg nepacietībā to iztukšot sausu un mesties otra apskāvienos pēc iespējas ātrāk.

Lai situācijai piemestu pipariņu un liktu arī vīrietim tevis dēļ zaudēt prātu, vari likt lietā dažādas sievišķīgas viltības. Kā piemēru var minēt pikantu īsziņu sūtīšanu dienas laikā, kā arī īpašu izdomu tērpa izvēlē, kas liktu tevi iekārot vēl vairāk. Vairāk uzzini šeit.

Taču turpinājumā iepazīsties ar iemesliem, kādās situācijās un kāpēc ar viena seksa reizi daudziem cilvēkiem nepietiek.

Tags

Attiecības Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form