Pieci stāsti par sievietēm, kam sports nav tikai hobijs
Foto: DELFI/Privātais arhīvs

Atpūtu dabā un fiziskās aktivitātes pēdējos gados arvien biežāk sauc par vērtīgu un veselīgu hobiju. Tomēr netrūkst cilvēku, kam sports ir ne tikai hobijs, bet arī darbs un, iespējams, nozīmīgākā dzīves daļa. Šoreiz piedāvājam ieskatīties piecos "Viņa" stāstos par sievietēm, kam kustība ir ikdiena un kuru vārdi daudziem asociējas tieši ar sportu.

Kļūt par profesionālu sportisti var dažādi. Nereti dažādas aktivitātes tiek uzsāktas jau bērnībā, piemēram, Gunta Baško sarunā ar "Viņa" atklāja, ka ar basketbolu nodarbojās jau sen un tā dēļ bija vērts nedoties uz skolas diskotēkām vai atteikties no citām izklaidēm. Savukārt fitnesa modele Samanta Balode par profesionālu sportisti kļuva salīdzinoši īsā laikā. Ieskaties kādā no pieciem rakstiem un uzzini vairāk, ko tieši nozīmē, ja sports aizņem tik lielu dzīves daļu. Ieskaties arī rakstā par nirējas Beatas Grickevičas ceļu uz pasaules topa virsotnēm un treneres darbu.

Svarcēlāja Rebeka Koha par sasniegumiem, upurēšanos un dzīvi ārpus sporta

Pieci stāsti par sievietēm, kam sports nav tikai hobijs
Foto: F64

Svarcēlājas Rebekas Kohas sasniegumi 20 gadu vecumā ir sensacionāli – uzvaras vēl juniores gados, vēlāk bronzas medaļas pasaules čempionātos un 4. vieta Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, bet šobrīd jau otrais Eiropas čempiones tituls divus gadus pēc kārtas svara kategorijā līdz 59 kilogramiem. Jaunās sievietes apņēmība, pieliekot pūles treniņos un pilnasinīgi nododoties izvēlētajam sporta veidam, vainagojusies panākumiem, kaut uz savu pirmo treniņu viņa devusies vien 12 gadu vecumā.

Lasīt vairāk

Tags

Veselīgs dzīvesveids Fitness
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form