Foto: LETA

Ievai (30 gadi, vārds mainīts) pēc jaunības gadu pārdzīvojumiem ir izdevies izveidot karjeru un ģimeni. Pirms pusgada viņas rētas uzplēstas no jauna, no Rēzeknes novada deputāta un nu jau arī Eiropas Parlamenta deputāta kandidāta Gunta Rasima (JKP) negaidīti saņemot kailbildes. Pirms desmit gadiem viņa bija viena no jaunietēm Rasima vadītajās organizācijās, kam līderis uzmācies vai veidojis seksuālas attiecības. Viņa arī nav vienīgā sieviete, ar kurām nebūdams attiecībās, politiķis pēdējā pusgada laikā nosūtīja kailfoto. Cita starpā aizbildinoties ar sajauktiem adresātiem.

Policija lietu izbeidza, jo nesaskatīja agresīvu uzvedību vai uzbāzīgu komunikāciju no Rasima puses. Arī viņš pats neatzīst, ka būtu izmantojis varas pozīciju attiecībās ar jaunajām sievietēm.

Brauciens uz Spāniju

Ieva un Guntis iepazinās 2009. gadā. Tolaik meitenei bija 16 gadi, Guntim – 25. Ina darbojās Rēzeknes novada skolēnu parlamentā, kuru izveidoja un pirmos piecus gadus vadīja nule ieceltais jaunatnes lietu speciālists Guntis. Savstarpējās attiecības starp Gunti un jauniešiem bijušas neformālas.

Kāda projekta noslēgums norisinājās Spānijā. Uz to līdzi Guntim izlozes kārtā devās tobrīd 17 gadus vecā Ieva. “Atbraucām, iečekojāmies numuriņā. Viens numuriņš, gultas divas, bet sastumtas kopā. Neiedomājos, ka tas ir kaut kas ne tāds,” viņa teic. Šī ir no šī laika atceras Gunta izteiktās seksuāla rakstura piezīmes.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!