Nekāpt uz tā paša grābekļa vēlreiz: kļūdas, kuras veiksmīgi cilvēki divreiz nepieļauj
Foto: Marvin Meyer / cc

Lai arī ir teiciens, ka jāmācās no citu kļūdām, daudzi tomēr labprātāk "apdedzinās" paši un gūst mācību no savām neveiksmēm. Kļūdīties ir cilvēcīgi, taču, ja vēlies attīstīties, kāpt pa karjeras kāpnēm un sasniegt nospraustos mērķus, ir grābekļi, uz kuriem gudri cilvēki divreiz nekāpj. Turpinājumā iepazīstinām ar situācijām, no kurām jau pirmajā reizē būtu jāgūst kārtīga mācība.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Palikšana netīkamā darbā

Ir dažādi iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas vienu vai otru profesiju, piemēram, lai piepildītu bērnības sapni, pelnītu daudz naudas vai darītu to, kas patiesi patīk. Taisnība, ka arī veiksmīgiem cilvēkiem ir lietas, kuras viņi savā darbā gribētu mainīt, kas neliek sajūsmā iespiegties, taču viņi iedegas par saviem sapņiem, uz kuriem mērķtiecīgi arī cenšas iet.

Daudzi neiet prom no netīkama darba tāpēc vien, ka baidās neatrast vietā citu. Šādā veidā viņi sevi iesprosto un neļauj attīstīties gan kā personībai, gan arī jomas profesionālim. Ja jau reizi dzīvē ilgstoši pavadīji dienas darba vietā, kura nesagādāja ne mazāko prieku, šādu kļūdu otrreiz nepieļauj. Tu apzodz pati sevi, zaudējot laiku, kas varēja tikt izmantots daudz lietderīgāk.

  • Kādas pazīmes liecina, ka būtu laiks sākt domāt par atlūguma rakstīšanu, lūko šajā rakstā.

Tags

Karjera Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form