Foto: Zahar Subotin

Populārā šova "X Faktors" piektās sezonas uzvarētāja Emilija (Emilija Bērziņa) laidusi tautās savu otro singlu "Noticēt sev". Šī dziesma veltīta visiem tiem cilvēkiem, kuri jauno mākslinieci atbalstījuši viņas muzikālās karjeras sākumā.

"Noticēt sev" teksta un mūzikas autore ir Emilija pati un, tāpat kā dziesmu "Sirds pelnos", arī šo ir producējis zviedru mūziķis Povels Olsons. Dziesma ierakstīta Latvijā un Zviedrijā.

"Man bija iespēja vienu dienu paciemoties Zviedrijā, Stokholmā, producenta Povela studijā, lai ierakstītu dziesmas vokālu. Dziesmai ir nedaudz cita dinamika nekā man līdz šim ierasts, tāpēc biju ļoti priecīga arī šīs dziesmas ierakstā sadarboties ar Povelu. Saikne starp mums radās, jau strādājot pie "Sirds pelnos",", stāsta Emilija.

21 gadu vecā dziedātāja līdz šim jau sarakstījusi vairākus skaņdarbus. Brīdī, kad nolemts par otrā singla izdošanu, atlicis tikai izvēlēties īsto. "Noticēt sev" sākotnēji tapa angļu valodā ar nosaukumu "Game" un arī šo versiju Emilija cer kādreiz publiskot.

Plānots, ka "Noticēt sev" pirmo reizi uz lielās skatuves dzīvajā izpildījumā izskanēs jau piektdien, 8. martā, mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons" pasniegšanas ceremonijā.

Emilija jau "X Faktora" laikā iekaroja daudzu tūkstošu sirdis – viņas balss aizkustinājusi daudzus. Arī jaunietes dzīvesstāsts ir visai skarbs, par to vairāk lasi šajā rakstā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!