Foto: Vida Press/DELFI
Šis gads bijis raibs un notikumiem bagāts, un tas attiecināms ne tikai uz globāla mēroga atgadījumiem, bet arī notikumiem slaveno un bagāto ļaužu privātajās dzīvēs. Daudziem sabiedrībā zināmiem latviešiem mīlas frontē šogad klājies ne pārāk spīdoši, un "Delfi Izklaide" piedāvā atskatīties uz mīlas likstām, kas piemeklējušas smalko aprindu ļaudis.

Smalkās aprindas satriec Abu Meri šķiršanās

Foto: DELFI

Daudzus vasaras sākumā nepatīkami pārsteidza vēsts, ka šķiras par vienu no pašmāju smalko aprindu saticīgākajiem pāriem uzskatītie gastroenterologs un Saeimas deputāts Hosams Abu Meri un bijušā iekšlietu ministre, uzņēmēja Linda Mūrniece.

Par laulības šķiršanu Hosams pavēstīja savā "Facebook" profilā, atklājot, ka viņa un Lindas laulību sašķobījuši dažādi ikdienas sīkumi, kas nogalinājuši mīļumu. "Lai tie nenogalinātu arī mūsu mīlestību, esam nolēmuši būt divi atsevišķi cilvēki, ne ģimene ar vienu uzvārdu. Tomēr mēs vienmēr būsim viens otram, lai rūpētos, palīdzētu un atbalstītu," vēstīja Hosams.

Abu Meri uzsvēra – abi ar Lindu palikuši draugi un viņu pieci laulības gadi bijuši bezgala piepildīti. "Stereotipi pieprasa, lai šķiršanās ir kas slikts un skumjš, bet mēs to redzam kā iespēju nosargāt mīlestību, savstarpēju cieņu un draudzību. Mīļā sieva, paldies par lieliskiem gadiem! Es vienmēr Tevi mīlēšu," bija uzsvēris Hosams.

Daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki abiem pauda atbalstu. Liela daļa no viņiem savas emocijas pauda ar dažādiem virtuālajiem ģīmīšiem, bet citi pie feisbuka ieraksta atstāja iedvesmojošus un uzmundrinošus komentārus.

Intervijā izdevumam "Ieva" deputāts vēlāk sniedza sīkāku skaidrojumu par to, kāpēc izjukusi laulība. "Vienīgais šķiršanās iemesls ir tas, ka abi esam pārāk lielas personības. Es saprotu, ka cilvēki šobrīd meklē dažādus citus, slepenus mūsu šķiršanās iemeslus. Taču tādu vienkārši nav – nav ne krāpšanas, ne vardarbības, tikai tas, ka nevarējām dzīvot kopā," skaidroja deputāts.

Augusta izskaņā intervijā izdevumam "Una" savu versiju par šķiršanos atklāja arī Linda. "Mūsu lēmums šķirties ir egoistisks, jo viens no mums varētu piekāpties, piemēram, es varētu braukt uz laukiem kopā ar draugiem, bērniem vai viena pati, bet es gribēju braukt ar vīru, jo esmu precējusies. Un to arī pieprasīju – gribu ar tevi! Viņš atbildēja – man ir sēde vai komandējums. Es neatkāpos no tā, ka gribu ar viņu kopā pavadīt vairāk laika, nekā viņš var dot, un viņš neatkāpās no saviem pienākumiem. Neteikšu, ka ir viegli izšķirties, bet tas ir racionāls lēmums."

Viņa arī uzsvēra, ka pēc šķiršanās abiem izdevies saglabāt draudzību un varbūt pat bijis vērts pazaudēt vīru, lai iegūtu ļoti labu draugu. Pēc šķiršanās abi turpināja kopā apmeklēt dažādus saviesīgus pašmāju burziņus.

Linda pēc šķiršanās atgriezās pie sava agrākā uzvārda Mūrniece. Tāpat arī viņa pieņēma lēmumu pārdot ģimenes ligzdiņu Baložos.

Līgava pamet deputātu Kaimiņu

Foto: LETA

Pērnā gada jūnija izskaņā Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš daudzus pārsteidza ar romantisku foto, kas vedināja domāt, ka viņš ir saderinājies.

Deputāts savas līgaviņas vārdu labu laiku slēpa, bet vēlāk tapa zināms, ka viņa izredzētā ir meitene vārdā Natālija. Abi vairs nevairījās no kopīgas pasākumu apmeklēšanas, un pāris radīja visai saskanīgu iespaidu.

Tiesa, šī gada rudenī Natālija negaidīti paziņoja par attiecību beigām. Viņa "Facebook" profilā nomainīja attiecību statusu, paziņojot, ka ir pārtraukusi attiecības un tagad ir brīva. Nedz Artuss, nedz Natālija šo privātās dzīves pavērsienu sīkāk nekomentēja.

Kombuļu Ineses mīlas līkloči

Foto: Privātais arhīvs

Tautā mīlētā un peltā dziesminiece Inese Saulīte jeb vienkārši Kombuļu Inese 2017. gadā lepni iesoļoja kā brīva sieviete – aizvadītā gada decembra izskaņā tika šķirta viņas un itāļu dārznieka Paskvāles Adario laulība, kas oficiāli tika noslēgta 2015. gada pavasarī.

Šopavasar tapa zināms, ka Ineses sirdi atkal mēģina iekarot viņas pirmais vīrs un četru bērnu tēvs Ēriks Cibuļskis. Bijušais vīrs visādi centās izdabāt bijušajai sievai, pat aizveda viņu iepirkties uz humpalām un kopā paēst pusdienas, tomēr Inese nebija gatava atkal kāpt tajā pašā vilcienā un atjaunot attiecības.

Tāpat arī šopavasar tapa zināms, ka bijušie lauleņi nolēmuši tiesāties. Tika vēstīts, ka Ēriks iesūdzējis tiesā dziedātāju par uzturlīdzekļu piedziņu par labu dēliem Tomam un Inesim, kuri pēc šķiršanās palika dzīvot pie tēva. Māte nav vilcinājusies sekot bijušā vīra piemēram un steigusi iesniegt identisku prasību par uzturlīdzekļu piedziņu savā aizgādībā palikušajām atvasēm Kasparam un Gabrielam.

Vēlāk gan visas peripetijas par un ap Kombuļu Ineses un Ērika strīdiem pieklusa, un vairākus mēnešus par Inesi nebija nekādu jaunu ziņu. Vasaras izskaņā viņa atkal nonāca mediju ievērības lokā, kad atklājās, ka viņai parādījies jauns brūtgāns.

Ineses jaunā simpātija bija itāļu elektriķis Klaudio, ar kuru viņa iepazinās internetā. Mākslinieces jaunais sirdsāķītis pat atbrauca paciemoties uz Latviju un dāsni apdāvināja Inesi.

"Viņš atveda gan itāļu makaronus, gan vītināto gaļu, gan vīnu un dažādus labumus. Tāpat man uzdāvināja jaunu telefonu un "Louis Vuitton" somiņu," sarunā ar izdevumu "Kas Jauns" lepojās Inese.

Tiesa, lai gan Klaudio, pēc Ineses vārdiem, esot ļoti jauks un saprotošs, viņa neņēmās spriest, cik nopietnā gultnē ievirzīsies abu saistības. Inese par šīm attiecībām nekāds ilūzijas neloloja, un pagaidām arī viss liecina, ka viņas un itāļa romāns noplacis tikpat strauji, cik uzplaucis.

Porziņģa virtuālais flirts un randiņš ar krievu modeli

Foto: Vida Press/Instagram.com/bambie_girl

Latviešu basketbolists, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Ņujorkas "Knicks" zvaigzne Kristaps Porziņģis šogad lika par sevi runāt ne tikai ar sniegumu laukumā, bet arī notikumiem viņa privātajā dzīvē. Īpaši dedzīgi pašmāju un ārzemju medijos tika apspriesta viņa flirtēšana ar daiļām "Instagram" modelēm.

Gada sākumā medijus pāršalca vēsts, ka Porziņģis metis acis uz kārdinošu "Playboy" zaķi. Viņa noskatītā daiļava bija Abigaila Rečforda, kuras "Instagram" profilā latviešu milzis pie vienas no bildītēm komentāru sadaļā bija ievietojis divus izteiksmīgi izbolītu acu pārus.

Abigaila viņam atbildēja ar komentāru, kurā bija divas actiņas un virtuālas lūpiņas. Tiesa, Porziņģa fani sadalījās divās nometnēs – vieni uzmundrināja jauno puisi, bet citi sportistu brīdināja uzmanīties no efektīgās daiļavas, jo nevarot zināt, vai viņas nodomi ir tīri.

Pāris mēnešus vēlāk Poziņģis atkal virtuāli flirtēja ar kādu daiļavu. Šoreiz viņa noskatītā meitene bija horvātu modele Inese Nikiča, kura, taisnības labad gan jāsaka, sportistu ļoti nejauki atraidīja.

Viņa uz basketbolista uzmanības apliecinājumiem atbildēja, publiskojot kopbildi ar savu mīļoto puisi un vēstījumu "Vai tu, Kristap Porziņģi, guli mierīgi?". Porziņga fanus tas tik ļoti saniknoja, ka viņi meitenes "Instagram" profilu pārpludināja ar emocijzīmēm.

Savukārt šoruden pirms atgriešanās Ņujorkā Porziņģis saviem faniem sūkstījās, ka viņš joprojām esot brīvs, un sportista gaušanās uzsita dusmas skropstu meistarei Kristīnei Deimon, kura steidza pavēstīt, ka arī viņa savulaik basketbolistam esot iedevusi kurvīti. "Pieradis visu dabūt un, kad saņem atraidījumu, lecas kā augstprātīgs muļķis... Tāpēc arī esi viens un būsi viens, kamēr neiemācīsies saprast, ka tu esi tikai cilvēks, kā mēs visi," skarbus vārdus sportistam veltīja Deimon.

Savukārt decembra sākumā amerikāņu paparaci Porziņģi pie kāda Ņujorkas naktskluba pieķēra kopā ar noslēpumainu meiteni (abi attēlā), ar kuru viņš, kā vēstīja tabloīds "TMZ", devies prom vienā automašīnā. Drīz vien atklājās, ka Kristapa tā vakara pavadone bija krievu izcelsmes daiļava Daša, kura "Instagram" tīklā rosās ar vārdu Bembija.

Decembra vidū Porziņģa vārds jau tika saistīts ar citu efektīgu daiļavu – fitnesu mīlošo "Instagram" modeli, par belfiju jeb dupša selfiju karalieni dēvēto Dženu Selteru, kurai "Instagram" tīklā ir vairāk nekā 11 miljoni sekotāju.

Flirts ar Dženu un tas, ka Porziņģis pēdējā laikā laukumā demonstrējis lielisku sniegumu, lika faniem pat izvirzīt neprātīgu ideju – sportists spēku un iedvesmu smeļas, aplidojot "Instagram" daiļaviņas, un šī teorija guva lielu atsaucību jokdaru vidū.

Skulme par Buļa 'grēksūdzi': īsti vīrieši tā nerīkojas

Foto: LETA

Aizvadītā gada rudenī pastiprinātu uzmanību izpelnījās mīlas trīsstūris starp aktieri Andri Buli, viņa sievu Ilzi un simpātisko dejotāju Lieni Skulmi. Skandāla atskaņas bija jūtamas vēl vairākus mēnešus pēc tam, kad gaismā nāca fakts, ka Bulis krāpis savu laulāto draudzeni.

Skulme pēc publiskā skandāla paziņoja, ka viņa un Andris trīs gadus dzīvojuši kopā, bet vairs viņai tādu vīrieti nevajagot. Savukārt Bulis atgriezās atpakaļ pie sievas, un šī gada janvārī pasaulē nāca abu kopīgā meitiņa. Februārī izdevumā "Ieva" tika publicēta aktiera grēksūdze, kurā viņš atzina, ka rūgti nožēlojot sānsoli.

"Kad sākās attiecības, par kurām esmu saņēmis tik daudz nosodījuma, manā ģimenē bija dziļa krīze. To es tagad apzinos – mana problēma ir mans straujais raksturs, pārsteidzīgie lēmumi. Tā vietā, lai risinātu problēmu, es sievai atcirtu: "Tev ir grūti ar mani dzīvot kopā? Es tev to nespiežu darīt! Pilna pasaule ar vīriešiem, dzīvo ar kādu no viņiem!"

Es aizgāju no ģimenes, īrēju atsevišķu dzīvokli, ar sievu bijām ļoti tuvu tam, lai šķirtos. Tagad man ļoti grūti pieņemt to, cik vieglprātīgi esmu izturējies. Un tad nāca tās otras attiecības – sākumā man lūdza palīdzību, un es biju gatavs palīdzēt un aizstāvēt," klāstīja Bulis.

Aktieris atzina, ka viņam esot kauns par to, ko viņš izdarījis savai ģimenei, un pārdzīvoja, ka savus mīļos bija gatavs iemainīt "pret kaut ko ļoti zemu un seklu".

Savukārt Liene sarunā ar "Delfi Izklaidi" pēc Buļa grēksūdzes paziņoja, ka īsti vīrieši tā nerīkojas, viss viņa teiktais ir meli un viņš vēlamo pasniedzot par esošo.

Martā uzvirmoja runas, ka Skulme uzsākusi attiecības ar uzņēmēju Māri Gavaru, bet neviens no abiem iesaistītajiem šīs runas komentēt nevēlējās. Savukārt jūlijā Skulme pielika punktu visiem spriedelējumiem, "Facebook" tīklā nomainot attiecību statusu uz "aizņemta".

Antra Stafecka šķiras no vīra un uzsāk jaunas attiecības

Foto: Instagram.com/antra_stafecka/

Pašmāju šovbiznesa kuluāros jau labu laiku tika mēļots par krīzi dziedātājas Antras Stafeckas un viņas vīra, abu dēlu tēva Ģirta laulībā, un janvārī tapa zināms – šī savienība tiek šķirta.

Antra un Ģirts bija kopā vairākus gadus, bet gredzeni tika mīti 2014. gada vasarā. 2011. gadā šajā savienībā pasaulē nāca pirmdzimtais Roberts, bet 2014. gada pavasarī ģimenei pievienojās mazais Augusts.

Pēc šķiršanās abi uzsvēra, ka turpinās kopā rūpēties par dēliem, bet sīkākos komentāros par to, kāpēc laulība izjukusi, neieslīga.

"Mums nekas traģisks nav noticis. Nevienam pāri nav nodarīts. Protams, ka šķiršanās ir sāpes, nav patīkami... Ar Ģirtu, paldies Dievam, naidā neesam," izdevumam "Kas Jauns" stāstīja Antra.

Drīz vien tapa zināms, ka Antra uzsākusi jaunas attiecības ar grupas "Otra puse" ģitāristu Jāni Čubaru (abi attēlā), un mūziķu aktivitātes sociālajos tīklos liecina ka abi joprojām ir kopā.

Rešetinam izdodas saglābt savu laulību

Foto: Publicitātes foto

Šoruden daudzus satrauca runas, ka Dailes teātra aktieris Intars Rešetins nolēmis šķirties no sievas, fitnesa treneres un bijušās skaistumkonkursu dalībnieces Zandas Zariņas-Rešetinas. Abiem ir divas kopīgas meitas Elīza Marija un Grēta Marija.

Izdevums "Kas Jauns" septembrī vēstīja, ka Rešetins no saviem draugiem un kolēģiem neslēpj, ka 12 gadu ilgās attiecības ar Zandu izjukušas. Tāpat tika minēts, ka aktieris jau labu laiku nenēsājot laulības gredzenu, ko acīgākie bija pamanījuši viņa publiskajās un arī sociālajos tīklos publicētajās fotogrāfijās.

Kuluāros tika mēļots, ka Rešetins uzsācis attiecības ar BTA sabiedrisko attiecību speciālisti Elīnu Rasmani, tomēr oficiāls apstiprinājums šīm runām netika gūts.

Tiesa, viss liecina par to, ka laulātajiem tomēr izdevies pārvarēt attiecību krīzi. Intars un Zanda šomēnes, mīļi apskāvušies, tika manīti kopā fonda "Viegli!" koncertā. Savukārt sarunā ar izdevumu "Privātā Dzīve" aktieris vien noteica, ka attiecības ģimenē nevēloties komentēt.

Latviešu modeles un amerikāņu diplomāta laulības krahs

Foto: Vida Press

Šopavasar ārzemju mediji steidza vēstīt, ka izjukusi latviešu izcelsmes apakšveļas modeles Lanas Zakocelas un amerikāņu diplomāta, uzņēmēja un miljonāra dēla Džastina Etzina laulība.

Daugavpilī dzimusī Lana un turīgais amerikāņu diplomāts apprecējās pirms aptuveni diviem gadiem ļoti greznā ceremonijā Florencē. Svinības gana plaši tika atspoguļotas arī tabloīdos, jo tās ar savu klātbūtni bija pagodinājušas vairākas šovbiznesa zvaigznes, tajā skaitā arī skandalozā aktrise Lindsija Lohana.

Tiesa, šī gada februārī diplomāts iesniedza prasību šķirt laulību, un maijā viņš un Lana tikās tiesā, kur kaislības sita augstu vilni – sēdes laikā starp bijušajiem mīlētājiem izcēlās ķilda. Etzins latviešu modelei pārmeta, ka viņa laulības laikā bijusi neuzticīga.

Modele pēc viņai veltītajiem aizvainojumiem bija izplūdusi asarās un sākusi atvainoties, savukārt Lanas pārstāve Anna Hadsone izdevumam "The New York Post" vēlāk sacīja, ka sieviete atvainojusies par to, cik šķiršanās process izvērties sarežģīts, nevis par to, ka viņa būtu bijusi neuzticīga.

Vasarā abi bijušie laulātie atkal tikās tiesu zālē, lai dalītu mantu, savukārt Etzins tikmēr jau bija paspējis uzsākt jaunas attiecības ar kanādiešu izcelsmes modeli Sofiju Longfordu.

Modele Lapiņa šķiras no amerikāņu uzņēmēja

Foto: Vida Press

Viena no labāk zināmajām latviešu modelēm pasaulē Ginta Lapiņa 2012. gadā mija gredzenus ar amerikāņu uzņēmēju Ādamu Hoku, kurš par viņu ir 25 gadus vecāks. Savukārt amerikāņu tabloīdi šī gada izskaņā no anonīmiem avotiem bija noskaidrojuši, ka laulība tiek šķirta.

To, cik Lapiņas un Hoka kāzas bija svarīgs notikums Maiami saviesīgajā dzīvē, apliecina fakts, ka viņu laulības ceremonijas viesu vidū bija arī populārais aktieris Metjū Makkonahijs.

Savu laulības dzīvi Lapiņa īpaši nav izrādījusi, sociālajos tīklos biežāk ļaujot ielūkoties savās profesionālajās gaitās.

Savukārt izdevums "Page Six" nesen vēstīja, pēc šķiršanās viņai, iespējams, uzradies jauns sirdsāķītis – sejas kopšanas jomas guru Braients Naits, kurš kopš pavasara bieži manāms arī Lapiņas "Instagram" bildēs.

Zeltiņas un Brēmaņa attiecības uzplaukst no jauna

Foto: DELFI

Latviešu aktrise un rotu dizainere Agnese Zetiņa 2013. gadā uzsāka romantiskas attiecības ar uzņēmēju Rūdolfu Brēmani. Kopš tā laika abi bieži tika manīti dažādos saviesīgos burziņos, bet šopavasar negaidīti uzvirmoja runas, ka pārītis pašķīries.

Neviens no abiem savas attiecības publiski nekomentēja, un tas lika izskanēt dažādiem minējumiem par šķiršanās iemesliem.

Tiesa, vasarā visiem minējumiem tika pielikts trekns punkts – Zeltiņa un Brēmanis atkal kopā apmeklēja saviesīgus pasākumus, kliedējot baumas par šķiršanos. Arī uz rudenī notikušo "Spēlmaņu nakts" ceremoniju abi ieradās kā pāris un nevairījās tapt iemūžināti kopā.

Izjūk Gorkša 12 gadus ilgusī laulība

Foto: F64

Jau kādu laiku tika runāts par nesaskaņām futbolista Kaspara Gorkša un viņas laulātas draudzenes Ievas starpā, un šī gada janvārī tapa zināms – laulība tiek oficiāli šķirta.

Nepilnus 12 gadus ilgušajā laulībā pasaulē nākuši divi bērni – meita Luīze un dēls Patriks. Jāatzīmē, ka astoņus gadus Ieva kopā ar vīru dzīvoja Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, kur Gorkšs spēlēja futbolu.

Bijušie laulātie pašmāju medijiem nekādus sīkākus komentārus par laulības izjukšanas iemesliem joprojām nav snieguši.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!