Saimnieku gaida vietējā 'Tīna Tērnere' – suņu meitene Fanta
Foto: Privātais arhīvs

"Vismaz frizūra un balss to apstiprina," tā par sunītes Fantas salīdzinājumu ar slaveno dziedātāju Tīnu Tērneri stāsta dzīvnieku patversmē "Labās mājas". Mīlule atrasta, klaiņojam ielās, taču nu jau kādu laiku nepacietīgi gaida jaunu saimnieku, kurš ienāks viņai pakaļ pa patversmes durvīm.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Dažādi likteņi ir ne tikai cilvēkiem, bet arī mūsu četrkājainajiem draugiem. Kāds piedzimst "zem laimīgās zvaigznes" un tiek lutināts jau kopš mazotnes, kādam dzīvē sāk veikties nedaudz vēlāk… Tā arī mūsu Fanta savu pirmo "laimīgo zvaigzni" sagaidīja mūsu brīvprātīgās izskatā, kad satika viņu uz kādas ielas Rīgā, kura sunīti pierunāja tomēr kāpt automašīnā un braukt uz patversmi, nevis skraidīt apkārt vienai bez saimniekiem… Sunīti neviens tā arī nemeklēja un par viņas pirmo dzīves gadiņu vēsture klusē," par mīluli Fantu zina stāstīt patversmē.

Saimnieku gaida vietējā 'Tīna Tērnere' – suņu meitene Fanta
Foto: Privātais arhīvs

"Fantu varētu saukt par "Labo māju" Tīnu Tērneri – nu vismaz frizūra un balss to apstiprina. Sunīte ir aptuveni gadu veca špidrilka, ļoti aktīva, ziņkārīga, aušīga, vērīga un mīļa. Piemērota aktīviem saimniekiem, kuri suņu dāmu arī paskolos. Droši adoptējama arī ģimenē ar bērniem," lūk, kā raksturota suņu meitene!

Turklāt nākamajam Fantas saimniekam līdz ar lustīgo sunīti mājās parādīsies arī kāda pavisam īpaša glezna. Patversmē stāsta: "Pavisam negaidīti mūsu Fanta saņēma piedāvājumu no "Pop art Pets" kļūt par modeli, kam viņa arī labprāt piekrita, un tā viņas bilde tika pārvērsta ikoniskā stila "Pop art" gleznā. Šobrīd glezna ir nodota "Labo māju" darbinieku glabāšanā līdz sunītes adopcijai, kad tālāk tā tiks nodota jaunajiem saimniekiem." Patversmes darbinieki skaidro, ka līdz šim neviens no sunīšiem nav kļuvis par modeli gleznai, tāpēc Fantas gadījums ir unikāls.

Ja vēlies suņu meitenei palīdzēt, sazinies ar patversmi.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form