Meklē mājas: trīs kaķīši, ar kuriem jaunajam saimniekam būs 'jāpastrādā'
Foto: Privātais arhīvs

Ne vienmēr mīluļu dzīves sākums ir veiksmīgs un spožs. Gadās, ka dzīvnieciņi pasaulē nāk nepiemērotos apstākļos, kur viņi ir pakļauti salam un badam. Taču gādīgi cilvēku mīluļus pamana un nogādā dzīvnieku patversmē. Tā nu trīs braši kaķi, kuriem ir potenciāls kļūt par lieliskiem mājdzīvniekiem, savu jauno saimnieku gaida patversmē "Labās mājas". Ja vari kādam peļu junkuriņam palīdzēt, sazinies ar patversmi. Lūk, kā tās darbinieki raksturojuši dzīvnieciņus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lails, patversmē no 2016. gada 9. augusta

Kādi ļaudis uz policijas iecirkni bija aiznesuši dzemdējošu ielu kaķenīti, kas pa ceļam līdz patversmei pasaulē laida pulciņu mazuļu. Visi jau pa mājām (māmiņa sterilizēta un atgriezusies iepriekšējā dzīvesvietā), vien Lails aizsēdējies.

Meklē mājas: trīs kaķīši, ar kuriem jaunajam saimniekam būs 'jāpastrādā'
Foto: Privātais arhīvs

Šobrīd puikucim ir seši mēneši, diemžēl pārpildītajā patversmē īpaši daudz laika kaķpuikas socializācijai neatlika, tāpēc izaudzis tāds atturīgs attiecībā pret cilvēku. Mājās, mērķtiecīgi Lailu radinot pie cilvēka glāstiem, noteikti rezultātā būs komunikabls, mīļš, blēņdarīgs un skaists runcis.

Sima un Sonja, patversmē no 2014. gada 7. decembra

Divas māsiņas, Simu un Sonju, kāda pensionāre kā septiņus mēnešu vecas pusaudzītes, ziemai atnākot, atveda no kādiem mazdārziņiem – žēl esot atstāt, bez cilvēku barošanas nomiršot... Minces bija tramīgas, taču ne agresīvas. Nedēļām ritot, kaķmeitēni lēnītēm atmaiga paļāvībā. Tomēr aizsēdēšanās patversmē par labu māsu (kurām aprīlī paliks trīs gadi) psiholoģiskajam stāvoklim nav nākusi: Sima vairāk ļaujas cilvēka glāstiem, Soņja – saspringtāk.

Meklē mājas: trīs kaķīši, ar kuriem jaunajam saimniekam būs 'jāpastrādā'
Foto: Privātais arhīvs

Vai māsām ir izredzes turpināt dzīvot arī ārpus patversmes? Tikai tad, ja kāds ir gatavs mēģināt viņām dot iespēju... Piemērotas dzīvei klusā, harmoniskā vidē bez mazu bērnu klātbūtnes. Adoptējamas gan kopā, gan atsevišķi. Abas dzimušas 2014.gada aprīlī.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form