Meklē mājas: mīlīgā Sofija, kas zaudējusi vienu actiņu
Foto: Privātais arhīvs

Ikviens mīlulis ir pelnījis cilvēka uzmanību un mīlestību, pat ja viņa izskats ir nedaudz citāds. Biedrības "Palīdzēsim dzīvniekiem" pārstāve Kristīne Pavloviča "MansDraugs" pastāstīja par īpašo kaķenīti Sofiju, kas ir zaudējusi vienu actiņu, taču tas nebūt netraucē murrātājai kļūt par vislabāko mājdzīvnieku, kāds cilvēkam vien ir bijis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Sofi jeb Sofija ir sirsnīga, apmēram 3-5 gadus jauna kaķenīte, kas ilgojas atrast savu ģimeni. Rudenī tika atrasta uz ielas, kur naktīs meklēja siltumu mājas kāpņu telpā. Šobrīd atrodas pagaidmājās, kurās pa dienu Sofi guļ uz palodzes, labsajūtā vēro notiekošo ārā aiz loga, klusībā gaidot cilvēka kompāniju vakaros, jo tieši cilvēka mīlestība viņai ir ļoti svarīga! Visvairāk viņai patīk gulēt uz muguras cieši blakus, kamēr tiek glaudīta un mīļota, lēnām noliekot galvu uz ceļa un aizmiegot," tā kaķenīti Sofiju raksturoja Kristīne.

"Sofi ir veselīga (zaudējusi vienu actiņu, bet pati ir vesela un ikdienas dzīvei tas netraucē), skaistas krāsas kažociņa īpašniece. Raksturā mīļas un salīdzinoši mierīgas dabas, nemēģina iekarot virsotnes ar lēcieniem vai rīkot lielas skriešanas. Un patīk kādos brīžos parunāties, savā kaķa valodiņā padalīties ar cilvēku, ko interesantu redzējusi, dzirdējusi pa dienu aiz loga. Vislabāk jutīsies kā vienīgais mājas mīlulis, jo visu saimnieku uzmanību vēlas saņemt pati."

"Meklējam Sofi atbildīgus un gādīgus saimniekus, kas par viņu rūpēsies un arī ikdienas steigā spēs atrast laiku kaķenei, lai noglaudītu un samīļotu, jo pēc tā Sofi ilgojas visvairāk. Kaķene atrodas Rīgā," teica Kristīne. Ja vēlies kļūt par mīļās Sofi saimnieku, zvani 26568812.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form