Runci Stīvu izlika no īrēta dzīvokļa; mīlulim meklē jaunu saimnieku

Runci Stīvu izlika no īrēta dzīvokļa; mīlulim meklē jaunu saimnieku
Foto: Privātais arhīvs

Dzīvnieku meklēšanas portālā "Pukainis.lv" atrodami vairāki mīluļi, kas gatavi doties uz jaunām mājām un kļūt par uzticamiem mājdzīvniekiem. Katram, saprotams, ir savs stāsts, ar ko potenciālie jaunie saimnieki var iepazīties, kā arī minēts dzīvnieka vecums, ja tāds ir zināms. Turpinājumā vari lasīt par septiņiem mīluļiem, kas meklē mājas.

"Es esmu Juki, puika gados, bet ļoti draudzīgs, komunikabls, protu labi uzvesties, ar dokumentiem, man ļoti patīk garas pastaigas. Maza auguma, bet, ja vajag, protu arī balsi parādīt!" par 10 gadus veco suni no mīluļa skatpunkta teic biedrībā "Dzīvnieku palīdzības dienests".

Juki atrodas Jūrmalā, par viņu interesēties pa tālruni 26326974.

Pundurpinčers Poršī meklē jaunas mājas. Ir ļoti draudzīgs, paklausīgs un uzticīgs. Ik uz soļa sekos savam saimniekam, kam pieķēries.

Atrodas Valmieras dzīvnieku patversmē. Interesēties pa tālruni 29230307.

Cienījamu kaķa vecumu sasniegušais runčuks savu līdzšinējo dzīvi tika pavadījis vasarnīcā. Neskatoties uz vecumu, ir ļoti mīlīgs un draudzīgs. Tiek meklēts gādīgs saimnieks.

Runcis Valmieras dzīvnieku patversmē. Interesēties pa tālruni 29230307.

Kaķēns Stīvs meklē mājas! Pagaidu vārdiņš iedots pagaidu mājās. Kaķēns ir dzimis 10. februārī. Kaķēnam nācās šķirties no savas jaunās saimnieces dzīvokļa, lai gan tur viņš bijis mīlēts un skolots. Stīva saimniece dzīvo īrētā dzīvoklī, un diemžēl dzīvokļa īpašniece aizliedza Stīvam tur palikt. Stīvs šobrīd atrodas pagaidu mājās un ir gatavs doties uz īstajām mājām. Kaķēns ir ļoti aktīvs, gudrs un pieklājīgs, kaķēnam patīk pildspalvas.

Atrodas Rīgā, par Stīvu interesēties pa tālruni 28843407.

Gudrs un rotaļīgs kaķēns meklē mājas!

Atrodas Rīgā, par kaķēnu interesēties pa tālruni 28843407.

Skaistulis Tito ir jaunu māju meklējumos. Runcītim ir gads un deviņi mēneši. Draudzīgs un ļoti mīļš. Sadzīvo arī ar citiem kaķiem, suņiem. Tito ļoti patīk, ja kāds pabužina mīksto kažociņu. Runcītis nonāca patversmē, jo saimnieki dodas uz dzīvi ārzemēs.

Atrodas Ogres dzīvnieku patversmē "Ogres ķepas", par Tito interesēties pa tālruni 65044224 vai 26342330.

Kāpņu telpā atradām šo jauko kaķeni Kisu. Iedevām pagaidu mājas, bet mums pašiem ir kaķis un nevar sadzīvot. Varbūt kāds meklē savu mīluli? Un varbūt kāds var iedot jaunas mājas vai pagaidu mājas? Ļoti mīļa un draudzīga kaķene. Apmēram četrus līdz sešus mēnešus jauna.

Atrodas Ventspils dzīvnieku aizsardzības biedrības "Par dzīvnieku tiesībām" aktīvistu mājās. Par Kisu interesēties pa tālruni 29288968.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka