Saimniece atteikusies no kaķenītes Esmeraldas; mīlulei meklē jaunas mājas

Saimniece atteikusies no kaķenītes Esmeraldas; mīlulei meklē jaunas mājas
Foto: Privātais arhīvs

Anastasija Jahova no biedrības "Cat Care Community" teic, ka kaķenīte Esmeralda atkal meklē mājas. Mīlulei bija nieru mazspēja, taču mīlule, pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, izārstēta, tāpat viņai atrasta saimniece. Diemžēl sieviete no Esmeraldas atteikusies un nu kaķenītei tiek meklētas jaunas mājas.

"Esmei jau tik daudz nācies pārdzīvot – dubultu nodevību (vispirms viņu izmeta uz ielas, bet otrreiz – izlika no mājām), ārstēšanos klīnikā, ko viņa ļoti pacietīgi panesa, bet nu stāv priekšā došanās uz patversmi," stāsta biedrībā.

"Māju meklējumiem laika vairs nav atlicis! Patrreiz Esme ir pilnīgi atveseļojusies un vakcinēta. Viņa ir tik mīļa un sabiedriska, ka, uzturoties veterinārajā klīnikā ārpus būra, mīlinās un glaužas pie katra, kas ienāk kabinetā. Priekšzīmīgi apmeklē kastīti. Vai tiešām tik jaukai un skaistai kaķenītei turpināsies mocības, pavadot savu dzīvi patversmes būrī? Šī mīļā, jaukā skaistulīte tiešām pelnījusi sajust cilvēka sirds siltumu un savas mājas!"

Ja vēlies palīdzēt Esmeraldai, sazinies ar biedrības aktīvisti Marinu (25964943).

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka