Pieci 'grābekļi', uz kuriem kāpj suņu saimnieki
Foto: Shutterstock

Zināma situācija – saimnieks savu četrkājaino draugu mīl un audzina pēc vislabākās sirdsapziņas, tomēr viņš izaug nepaklausīgs un nevaldāms. Rodas jautājums – kas ir darīts nepareizi? Kādas ir tipiskākās suņu saimnieku kļūdas, kuras ir iespējams novērst?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ar viedokli par suņu saimnieku biežāk pieļautajām kļūdām un padomiem dalās Latvijas Kinoloģiskās federācijas suņu apmācību treneri Vladislava un Pēteris Akimovi.

Šīs ir izplatītākās kļūdas tieši audzināšanas procesā, tomēr problēmas sakne bieži vien ir meklējama pašā sākumposmā – suņa šķirnes izvēlē. Akimova skaidro: "Suņi mums neko nav parādā, bet mēs viņiem daudz – atbilstoši barot, nodrošināt kvalitatīvas pastaigas un aktivitātes, rūpīgu audzināšanu un apmācību, kā arī regulāru nodarbošanos. Tam visam ir nepieciešams laiks, turklāt brīžiem arī materiālie ieguldījumi. Tas viss ir jāapzinās jau pirms suņa paņemšanas!"

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form