Sešas pazīmes, kas liecina – kaķītis mājās jūtas nedroši
Foto: Shutterstock

Kaķi vislabāk jūtas drošībā, proti, vidē, kurā viņi nav apdraudēti un kura ir dzīvniekiem zināma. Ja piezogas nedrošība, to noteikti varēs manīt arī kaķa darbībās. Saimniekam nereti var šķist, ka izturēšanās mainījusies teju vai bez iemesla, taču jāatceras, ka kaķi izjūt pat mazākās vides izmaiņas.

Turklāt, ja mājoklī ir ienācis mazs bērniņš vai, piemēram, ģimene kopā ar mīluli ir pārcēlusies uz citu dzīvesvietu, arī tie var būt pietiekami būtiski iemesli, kas kaķītī izraisa nedrošību.

Taču nav arī tā, ka nedrošība izpaužas vien stāvēšanā kādā no istabas stūriem. Kaķis var arī kļūt šķietami nejauks, tādējādi izrādot nepatīkamās izmaiņas vai jebko citu, kas veicinājis nedrošības sajūtu.

"Cattime" raksta par pazīmēm, kuras saimnieks var novērot savā mīlulī un kas var liecināt ne tikai par kaķa spītību.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka