Kaķu, suņu un citu mīluļu izstāde Ķīpsalā jeb Ko šogad piedāvās 'ZooExpo 2015'
Foto: Publicitātes attēls

Arī kaķu mīļiem būs tas prieks apskatīt neskaitāmi daudz minku ar lepniem ciltsdokumentiem vismaz četrās paaudzēs, turklāt no 26 dažādām šķirnēm. Patiess retums būs pasaulē vienīgie kaķi ar īsām kājiņām – mančkini, kurus izstādē varēs sastapt īpaši kuplā skaitā.

"ZooExpo 2015" apmeklētāji varēs vērot kaķu ekspertīzi, ieklausīties ekspertu stāstījumā, kā arī aprunāties ar kaķu audzētājiem un noskaidrot visu interesējošo – gan par šķirnes īpašībām, gan par mīluļa turēšanu un kopšanu.

Kā jau katru gadu, arī šogad vienā no starptautiskajām izstādēm kaķiem tiks piešķirts tituls "Latvijas uzvarētājs" – to saņems visskaistākais attiecīgās šķirnes runcis un kaķene katrā šķirnē.

Bez ringiem būs arī vairākas specializētās izstādes, kurās par uzvarētāja titulu sacentīsies gan krāšņie un garspalvainie Persijas kaķi, gan bezvilnas kaķu grupa – peterboldi un Donas un Kanādas sfinksi, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu.

Balvas tiks sadalītas arī skotu stāvausu un nokareno ausu kaķu starpā. Izstādē sevi prezentēs arī Menas jenotveidīgie kaķi, kuri mēdz svērt pat 14 kg, un astainie imperatori – Napoleona šķirnes kaķi.

"ZooExpo 2015" apmeklētāji varēs vērot kaķu ekspertīzi, ieklausīties ekspertu stāstījumā, kā arī aprunāties ar kaķu audzētājiem un noskaidrot visu interesējošo – gan par šķirnes īpašībām, gan par mīluļa turēšanu un kopšanu. Savukārt tie, kas jau izlēmuši iegādāties kaķēnu, izstādē varēs to nolūkot un vienoties par iegādi.

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form