Foto: Spriganas vāveres kopā ar putniem ziemā uzspēlē šahu
Foto: Vida Press

Divas pavisam spriganas vāveres nolēmušas baudīt ziemas priekus un nedaudz arī uzspēlēt šahu. Šajā izklaidē ar interesi iesaistījušies arī putni, vēsta "Vida Press".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Fotogrāfijās redzams, ka vāveres ir spēlei nopietni koncentrējušās, lai gūtu uzvaru.Tiesa, tā kā vienai vāverei spēlē īsti neveicās, tad viņu aizvietoja putniņš.

Amizantās vāveres un putni iemēģinājuši arī slavenību dzīvi. Proti, labprāt pozējuši pie mikrofoniem un gozējušies kameras priekšā.

Vienā no fotogrāfijām vāvere intervē putniņus, bet citās fotogrāfijās notiek lomu maiņa.

Šo jautro fotosesiju iemūžinājis fotogrāfs no Krievijas - Vadims Trunovs.

Viņam nācies vairākas stundas pavadīt mīnus 20 grādu aukstumā, lai iegūtu tieši šādas ainas, norāda "Vida "Press".

31 gadus vecais fotogrāfs mēģinājis pievilināt fotosesijas "modeļus". Viņš "māksliniekus" cienājis ar saulespuķu sēkliņām un riekstiem.

"Es esmu redzējis tik daudz smieklīgu fotogrāfiju, kurās redzams brīdis, kad bērns ar kaķi spēlē kopā šahu. Tas mani iedvesmoja radīt pašam savu fotosesiju ar vāverēm," atzīst fotogrāfs.

Fotogrāfs arī stāsta, ka uz mežu ņēmis līdzi šaha galdiņu, barību, kā arī citus atribūtus, lai fotosesija izdotos veiksmīga.

Viņš arī atklāj, ka aiz šaha figūriņām novietojis riekstus, kas bildēs nav pamanāmi, bet pats atradies piecus metrus no šaha galdiņa.

Trunovs atzīst, ka sākotnēji vēlējies fotografēt tikai vāveres, bet tad vāverēm pielidojuši klāt putni.

"Man ir ļoti paveicās. Rezultātā tapis ļoti interesants stāsts - vāveres, kas spēlē šahu kopā ar putniem," apgalvo fotogrāfiju autors.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form