Pieci ietiepīgi suņi, kuri izliksies, ka nedzird saimnieku
Foto: Shutterstock

Līdzīgi kā afgāņu kurts, arī krievu kurts jeb krievu vējasuns ir slaids, stalts, cēls un elegants. Šis nebūs vis parastākais mājdzīvnieks, jo noteikti ikviens, kas četrkājaino draugu sastaps, būs fascinēts mīluļa izskata dēļ un labprāt vēlēsies suni redzēt aktīvā darbībā. Kurts ir ļoti ātrs un kustīgs, un drosmīgs, kas savulaik īpaši noderējis medībās. Lai arī agrākos laikos krievu kurti piederējuši Krievijas augstāko aprindu pārstāvjiem, arī mūsdienās, lai gan ne tik kuplā skaitā, kurti turpina savaldzināt daudzus cilvēkus, kuri šos mīluļus izvēlas par saviem mājdzīvniekiem.

Pieci ietiepīgi suņi, kuri izliksies, ka nedzird saimnieku
Foto: Shutterstock

Tiesa, arī krievu kurtam raksturīga ietiepība un stūrgalvīgums, lai gan, saprotams, šķirnes robežās tas var krietni atšķirties (viens suns var būt paklausīgāks nekā otrs, viss ir atkarīgs no tā, kā suns tiek audzināts). Ja suni apmācība un cilvēka teiktais neinteresēs, saimnieks novēros, ka mīlulis no abpusējas sapratnes un komunikācijas izvairās. Kā vēstīts "Canis Major", krievu kurts ir apķērīgs, bet ne tajos ierastākajos veidos.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form