Ne tikai cilvēka labākais draugs. Suņi, kas sadraudzējušies ar citiem zvēriem
Foto: Privātais arhīvs

Daudziem noteikti ir zināms teiciens par to, ka suns ir cilvēka labākais draugs. Protams, to apšaubīs vien retais. Taču, izrādās, suņa draudzība var kāpt pāri dažādu sugu robežām. Kā? Vairākos stāstos atkal un atkal ir pierādīts, ka mīluļi spēj pārsteigt pašu saimniekus, izveidojot lieliskas attiecības, piemēram, ar zirgu, bruņurupuci un pat nīlzirgu. Par to var pārliecināties apkopotajos stāstos turpinājumā.

Suņu meitene sadraudzējusies ar bruņurupuci Raķeti Leriju

Ne tikai cilvēka labākais draugs. Suņi, kas sadraudzējušies ar citiem zvēriem
Foto: instagram.com/chilberg

Par starpsugu draudzību var dzirdēt bieži: viens suns sadraudzējas ar kaķi, cits mīlulis labprāt pavada laiku kopā ar maziem ezīšiem. Katrs šāds stāsts gluži kā no jauna pierāda, ka četrkājainie draugi spēj pārsteigt saimnieku un viņa ikdienā ienest pavisam īpašas sajūtas. Tā noticis arī ASV, kur sadraudzējies kāds sunītis un bruņurupucis.

Portālā "Bored Panda" aprakstīts, ka šīs draudzības galvenie varoņi ir suņu meitene Puka un bruņurupucis Raķete Lerijs. Kā abi draugi iepazinās?

Taisnības labad jāsaka, ka bruņurupucis mājoklī ienācis pirmais. Saimniece Kristīne Hilberga "ZME Science" norādījusi, ka bruņurupucis Raķete Lerijs pie viņas nonācis pēc tam, kad viņa pētījusi sludinājumu portālus.

Par bruņurupuča ikdienu saimniecei radušies arī secinājumi, proti, viņa teikusi, ka Raķete Lerijs esot ātrāks, nekā to māca bērnu grāmatās. Četrkājainis lielāko daļu laika mielojoties ar dārzeņiem un zemenēm, kā arī spēlējoties ar sunīti Puku.

Lasīt vairāk

Comment Form