Lauva, puma un pat krokodils – neparastākie dzīvnieki, kas kļuvuši par mājas mīluļiem
Foto: Kadri no video

"Sveiki! Mēs esam Saša un Maša, un tas ir mūsu kaķis, viņu sauc Mesi," tā vēstīts "YouTube" kanālā, kas veltīts Dmitrijevu ģimenes neparastajam mājdzīvniekam pumai, kas mīt Krievijā. Tā kā daudziem cilvēkiem šāda mājdzīvnieka izvēle noteikti šķistu neparasta, saimnieki jau uzreiz izvēlējušies paskaidrot, kāpēc Mesi dzīvo starp cilvēkiem un kā viņi izvēlējušies rūpēties par savvaļas kaķi.

Lai nebūtu pārpratumu, saimnieki norādījuši, ka Mesi neesot vis no savvaļas paņemts dzīvnieks, pumu viņi izpirkuši no zoodārza, kad zvērs bijis vienu gadu vecs.

Puma kopā ar saimniekiem mītot parastā dzīvoklī, kur Dmitrijevi kaķim ierīkojuši īpašu un ērtu atpūtas stūrīti. Pretēji kā parastam mājas kaķim, Mesi neesot savas kastītes, kur nokārtot dabiskās vajadzības. Tā vietā saimnieki kopā ar savu mājdzīvnieku divreiz dienā dodoties pastaigās, kuru laikā puma arī paskraida un iztērē savus enerģijas krājumus.

Raksturojot Mesi ēdienkarti, saimnieki minējuši, ka puma ēdot tikai gaļas produktus, kas tiekot izsniegta sabalansētos daudzumos un pēc strikta režīma. Mesi raksturots kā mīļš un draudzīgs kaķis, kas nekož un nebojā mēbeles, bet kuram ļoti patīk parunāties. Tiesa, puma ne visai labi sadzīvojot ar otru mājas mīluli, sfinksu šķirnes kaķenīti Kiru. Saimnieki novērojuši, ka Kira uz Mesi šņācot.

Lasīt vairāk

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form