Pankūkas, bambuss un pat slota: video liecības ar zvēriem, kas nočiepuši dažādas lietas
Foto: Kadrs no video

Ja otra rokās ir kas vilinošs vai redzes lokā atrodas tas, kas jau sen kārots, drīz vien var sekot nedarbi. Tas vairākkārt pierādījies arī dzīvnieku pasaulē, mīluļu saimniekiem vai aculieciniekiem iemūžinot zvēru zaglīgās darbības. Par to vari pārliecināties turpinājumā, aplūkojot varākus video fragmentus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mīlīgs video: Skops suns atņem kaķa vienīgo rotaļlietu

Cita dārzā ābols vienmēr būs garšīgāks, vai ne? Ko līdzīgu varētu teikt arī par rotaļlietām, ar kurām spēlējamies. Tiklīdz redzam, ka otram rokās ir kāda mantiņa, tā uzreiz rodas vēlme to dabūt savā īpašumā. Kāds sunītis pierāda, ka arī viņam nav sveša neliela mantkārība un savtība, piesavinoties mantiņu, ar ko spēlējas cits mīlulis.

Video aprakstā minētā informācija liecina, ka interesantie kadri uzņemti decembra vidū Riodežaneiro, Brazīlijā. Tur divu dažādu sugu pārstāvji, kaķis un suns, nespējuši sadalīt mīkstās rotaļlietas.

"Fredijs ir sešus gadus vecs pinčers un Tomass ir adoptēts kaķītis," paskaidrots video aprakstā. "Fredijs nav radis dalīties ar viņa mantiņām, tāpēc ikreiz, kad redz Tomasu spēlējamies, viņš mantiņu paņem atpakaļ pie sevis. Nabaga Tomass."

Lasīt vairāk

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form