Neparasti un amizanti skaidrojumi par suņu horoskopiem
Foto: Shutterstock

Vai tu kādreiz esi domājis, kāpēc tavi mājas mīluļi pēc rakstura ir tik dažādi? Iespējams, raksturu veido ne tikai audzināšana un pieredze, bet arī tava dzīvnieka horoskops. Portāls "Dogsnaturallymagazine" piedāvā ieskatu suņa zodiaka zīmju raksturojumos.

Auns (21.03. – 20.04.)

Suņi, kas dzimuši auna horoskopa zīmē, tiek raksturoti kā pašpārliecināti un stipri. Viņi nesamierināsies ar saimnieka aizliegumu. Neņem pie sirds, ja šajā zodiaka zīmē dzimušais suns neklausa tavām pavēlēm. Tajā pašā laikā auna zīmē dzimušie četrkājainie draugi tiek raksturoti kā ļoti gudri un rotaļīgi. Viņi ik minūti vēlas atrasties tavas uzmanības centrā. Šo suņu pašpārliecība un ziņkārība var sagādāt saimniekam liekas raizes un galvassāpes.

Vērsis (21.04. – 20.05.)

Viņam piemīt liels gribasspēks. Ja suns-vērsis ir nolēmis kaut ko dabūt, tad darīs visu, lai pie tā arī tiktu. Viņam ir raksturīga arī nepanesama stūrgalvība. Tajā pašā laikā vērša zīmē dzimušie četrkājainie draugi pēc būtības ir kautrīgi. Viņiem ir vajadzība justies droši. Suns-vērsis labprāt izrādīs pieķeršanos saimniekam, bet tikai tad, kad viņš pats to vēlēsies. Viņu ikdienas dzīvē ir nepieciešama mierīga vide. Skaļi trokšņi un haoss viņus satrauc un nomāc. Vērša zīmē dzimušajiem suņiem var būt bail no pērkons un citiem skaļiem trokšņiem, kurus izraisa, piemēram, motorzāģis vai putekļsūcējs.

Dvīnis (21.05. – 21.06.)

Tāpat kā dvīņu zīmē dzimušiem cilvēkiem arī dzīvniekiem ir "divas sejas" – viņi mēdz būt gan rotaļīgi, gan slinki, gan sabiedriski, gan rezervēti. Viņiem patīk būt situācijas noteicējiem. Šiem suņukiem ir grūti atrast to vienu saimnieku, kuram viņi patiesi uzticas. Bet tad, kad īstais cilvēks ir atrasts, suns-dvīnis ir īsts mīļumiņš. Tāpat šajā zodiaka zīmē dzimušie mājas mīluļi ir lieliski piemēroti dresūrai, jo ātri mācās un ar lielāko prieku nododas fiziskām aktivitātēm. Īpaši piemēroti aktīvās atpūtas cienītājiem.

Vēzis (22.06. – 22.07.)

Suns-vēzis ir ļoti mīlošs. Kaut viņi ar lielāko prieku pavadīs laiku sava saimnieka kompānijā, šiem četrkājainajiem mīluļiem ir nepieciešams arī mirklis vientulības. Jaunas vietas un cilvēki var raisīt dzīvniekā satraukumu. Sunim-vērsim patīk būt ne tikai cilvēku, bet arī savu sugas brāļu un māsu kompānijā. Viņi būs lieliski spēļu biedri citiem suņiem. Šie mīluļi ir īsti kārumnieki. Ja saimnieks viņu lutinās ar visu, ko suņa sirds kāro, tad tas var beigties ar dzīvnieka aptaukošanos.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka