Lucavsalā demonstrēs veidus, kā saimniekiem nodarbināt savus suņus
Foto: Shutterstock

12. septembrī Lucavsalas suņu pastaigu laukumā ikviens mājdzīvnieka saimnieks aicināts uz pasākumu "Ar suni kopā jautrāk", kura laikā tiks demonstrētas sporta aktivitātes, ar kurām var nodarboties suņu saimnieki kopā ar saviem mīluļiem. Pasākuma norises laiks – no pulksten 12 līdz 16.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Otrs šī pasākuma mērķis ir labdarība, tāpēc sestdien tiks vākti ziedojumi servisa suņu biedrībai "Teodors", lai apmācītu servisa suņus personām ar īpašām vajadzībām. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sestdien ir plānotas šādas aktivitātes un paraugdemonstrējumi: kanikross (skriešana kopā ar suni), baikdžorings (riteņbraukšana kopā ar suni), Adžiliti, kanisterapija, Valsts policijas kinologu paraugdemonstrējumi, servisa suņu ikdienas izzināšana, frīsbijs u.c. Papildus šīm aktivitātēm un paraugdemonstrējumiem pasākuma laikā norisināsies arī dažādi konkursi ar balvām, foto stūris, kā arī būs iespēja saņemt konsultācijas par aktuālo suņu barošanā un kopšanā un saņemt konsultācijas par suņu sporta ekipējumu.

Pasākumu rīko biedrība "Dog Sport Carnikava" sadarbībā ar SIA "Bertas Nams". Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies DJ "Kozy".

Tags

Lucavsala Suns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form