Muhtars, Siāmietis un citi četrkājainie draugi, kas meklē mīlošas mājās
Foto: Publicitātes foto

Katram liktenis piespēlē savas grūtības, arī dzīvniekiem. Kamēr vieni laimīgi ieritinās saimnieka klēpī, citi par to katru nakti sapņo. Turpinājumā pastāstīsim par sešiem pūkaiņiem, kas cer pēc iespējas ātrāk atrast savu uzticamo saimnieku.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā zināms, patversmēs visā Latvija savu cilvēku gaida liels skaits dzīvnieku. Dažādus sludinājumus vari atrast vietnē "Pukainis.lv".

Kitijs šobrīd atrodas "Cat Care Community biedrības" paspārnē. Kā rakstīts sludinājumā, iepriekšējie saimnieki kaķi atnesuši uz klīniku, taču viņiem nepietika naudas ārstēšanai. "Nespējām palikt vienaldzīgi un pilnībā sedzām kaķa ārstēšanas izmaksas. Bet saimnieki viņu atpakaļ ņemt negrib. Vairs nav vajadzīgs! Kitijam ir slimas aknas, visu atlikušo mūžu vajadzēs ēst speciālu barību. Bet tieši tāpat viņam vajadzīgas siltas mājas un mīlošs saimnieks," skaidrojuši Kitija glābēji. Septiņus gadus vecais runcis tiek raksturots kā mīļš. Ir kastrēts un spēku pilnbriedā. Vairāk par Kitiju uzzini šeit.

Savukārt Tiška ir tikai septiņus mēnešus vecs kaķēns. Viņš atrasts novembra sākumā, klaiņojot pa ielām. Tiška šobrīd atrodas "Rēzeknes dzīvnieku patversmē". Vairāk lasi šeit.

Siāmietim ir trīs gadi, un viņš dzīvojas Valmierā. Sludinājumā vēstīts, ka runcis ir ir dzīvespriecīgs, ļoti mīļš un draudzīgs: "Viņš savā triju gadu ilgajā mūžā ir piedzīvojis gan saimnieka rūpes, gan ielu dzīvi un klaiņošanu. Šobrīd meklē jaunas mājas, jaunu un gādīgu saimnieku." Vairāk lasi šeit.

Iespējams, tu vai kāds paziņa ir gatavs ģimenē pieņemt sunīti, kas alkst pēc mīloša saimnieka. Ja tā, iepazīsties ar Muhtaru, Pogu un Danu!

Muhtara stāsts ļoti līdzinās Tiška pārdzīvojumiem – arī viņš atrasts uz ielas, šoreiz gan Viļānos, taču arī atrodas "Rēzeknes dzīvnieku patversmes" apgādībā. Muhtaram ir seši gadi. Ja vēlies uzzināt vairāk, lasi šeit.

"Miermīlīgā un līdzsvarotā Poga ir pārdzīvojusi savus saimniekus, un šobrīd kucītei tiek meklētas jaunas mājas ar atbildīgu aprūpi par sunīti vecumdienās," vēstīts sludinājumā. Pogai ir 12 gadu, un viņa šobrīd dzīvojas "Valmieras dzīvnieku patversmē". Plašāk lasi šeit.

Vidēja auguma skaistulei Danai ir pieci gadi. Viņa ir smalkas miesasbūves kucīte, kas meklē saimniekus, kuriem ir aktīvs dzīvesveids, patīk skriet, peldēt un nodarboties ar dažnedažādām aktivitātēm. Dana labprāt tajās sastādīs kompāniju savam jaunajam saimniekam.

"Dana ir ļoti draudzīga pret cilvēkiem, labi satiek ar suņu puikām, kucītes šķiro, bet gluži kaujā arī nemetīsies. Kaķus uztver kā ķeramos objektus – viņai piemīt mednieka instinkti. Iespējams, iesākumā Dana liksies atturīga, bet patiesībā arī viņa kādreiz vēlas kļūt pavisam maziņa un neaizsargāta," vēstī sludinājuma apraksts. Rūpes par Danu šobrīd uzņēmusies dzīvnieku patversme "Ulubele". Vairāk par suņu dāmu lasi šeit.

Tags

Dzīvnieku patversme Kaķis Suns Ulubele
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form