Soctīklu simpātijas iekaro kaķenīte – Fredija Merkūrija līdziniece
Foto: Vida Press

Tie, kas tīmeklī seko līdzi dažādiem dzīvnieku video un foto, noteikti ir pamanījuši ūsainu kaķenīti, kas pēdējās nedēļas laikā neviltotu uzmanību virtuālajā vidē, jo ir pārsteidzoši līdzīga mūzikas ikonai Fredijam Merkūrijam!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kaķenīte vārdā Mostačioli (latviski mēs viņu sauktu par Ūsainīti) daudzu simpātijas iekarojusi, pateicoties savam unikālajam kažociņa rakstam, pareizāk sakot, melnai svītrai tieši virs augšējās lūpas, imitējot zīmīgu cilvēka ūsu formu, tieši tādu, ar kādu bija pazīstams leģendārais Fredijs Merkūrijs.

Klaiņojošo kaķēnu 2020. gada 30. augustā atrada tagadējā saimniece, kaliforniete Natālija, kad pūkainīte bija tikai vienu dienu veca. Viņas māte, Bombejas kaķene, bija ar izteikti mazu svaru. Pēc tam, kad Natālija kaķu ģimeni atrada savas mammas dārzā, viņa visus aizveda uz audzētavu, kurā pati strādā, un kaķēnus atveseļoja.

Bet, kad pienāca laiks atrast kaķēniem jaunās mājas, Natālija nespēja šķirties no mazās Mostačioli un nolēma pieņemt savā ģimenē. Kas attiecas uz Mostačioli izcilajām ūsām, sākumā tās neesot bijušas īpaši uzkrītošas, bet nu izaugušas ļoti iespaidīgā formā – un sociālo mediju lietotājiem tās patīk. Pat ļoti patīk!


Atbildot uz komentāru pie viena no "Instagram" ierakstiem, kurā kaķenīte neizskatās īpaši priecīga, Natālija sacīja: "Haha, viņai vienkārši ir atpūtušās kaķa seja, viņa ir ļoti mīļa."

Daži komentētāji Mostačioli nodēvēja par "mīļuma iemiesojumu", savukārt citi nevarēja nenorādīt uz līdzību starp kaķi un grupas "Queen" līderi. Piemēram, kāds "Instagram" lietotājs zem ieraksta komentēja: "Ja Fredijs Merkūrijs būtu kaķis."

Cits ironizēja: "Fredijs Merkūrijs? Es domāju, ka viņš ir miris!" "Viņa patiešām izskatās pēc Fredija Merkūrija," piekrita nākamais komentētājs.

Līdz šim Mostačioli profilam "Instagram" ir vairāk nekā 8000 sekotāju, bet šis skaitlis turpina augt.

Tags

Fredijs Merkūrijs Instagram Queen
0
Kaķis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form