Deviņas burvju receptes veiksmes piesaistīšanai
Foto: PantherMedia/Scanpix

Lai izveidotu deviņu veiksmes superrecepšu sarakstu, aptaujāti gan psihologi, gan ekstrasensi. Ar viņu palīdzību izveidots unikāls veiksmes algoritms, kas publicēts izdevumā "Женские секреты". Lieto uz veselību!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

No vienas puses, veiksme šķiet kaut kas līdzīgs brīnumam. No otras - cilvēces prātīgākā daļa jau sen atskārtusi, ka nav obligāti gadiem gaidīt uz brīnumu, slēpjoties ierakumos un lepni spītējot sliktiem laikapstākļiem.

Kā veiksmi redzēja grieķi

Kārtīgi izpētot vēstures piemērus, ir izskaitļots algoritms, kas palīdz veiksmi notvert, noturēt, attīstīt, padalīties tajā ar citiem un tā tālāk. Sākumā jāsaprot, kas tā veiksme tāda ir.

Hellēņi, Senās Grieķijas iedzīvotāji, piemēram, uzskatīja, ka veiksme ir jaunava ar visai oriģinālu matu sakārtojumu - garu poniju un izskūtu pakausi: mājiens uz to, ka jāpaspēj viņu notvert, kamēr tā pavērsusies pret mums ar seju.

Austrumeiropieši savukārt veiksmi bieži dēvē par sliņķu labāko pavadoni. Galvenais - pareizajā veidā gulēt uz krāsns, neko nedarīt un gaidīt līdaku, kas noteikti parādīsies un izpildīs visas vēlēšanās.

Tradicionālajā tieksmē bez bezmaksas labumiem sakņojas daudzas reklāmas kampaņas. "Paklau, paņemsim bankā simt tūkstošus lielu kredītu," jauna meitene priecīgi iesaka savam mīļotajam. Un ko tik visu mums sola čipsu, jogurtu un alus ražotāji - kvadriciklus, atpūtas namiņus, braucienus uz Parīzi... Viss, kas vajadzīgs to iegūšanai, - pavisam nedaudz veiksmes.

Pret veiksmi jāizturas prātīgi

Turklāt tad, kad ilgi gaidītā veiksme beidzot ir klāt, sākas pavisam neparedzamas lietas. Piemēram, kāds 48 gadus vecs vīrietis loterijā laimēja 30 000 eiro. Nopirka dzīvokli un automašīnu, bet sieva un sievasmāte vispirms viņu apvainoja, ka ir piesavinājies daļu naudas, un pēc tam... mēģināja nogalināt.

Kāda sieviete, laimējusi miljonu dolāru, uzreiz metodiski sāka tos nodzert, cienājot arī kaimiņus, bet pēc tam aizrāvās ar automašīnām: pirka, sadauzīja un pirka atkal jaunas. Pēc pieciem gadiem nodzērās, nodedzināja dzīvokli un nomira nabadzībā.

Daudzi veiksminieki, kas laimējuši lielas naudas summas, atzīst, ka līdz ar to viņu mierīgā dzīve beigusies. Garāmgājēji uz viņiem rāda ar pirkstu, paziņas lūdz aizdot naudu un nepazīstami skauģi sūta draudus.

Psihologs konsultants un biznesa treneris Jurijs Ļiņeckis visbiežāk konsultē patiesi veiksmīgus cilvēkus - jahtu, penthausu un dārgu auto īpašniekus. To visu viņa klienti labākajā gadījumā bauda piecas stundas dienā, bet viss pārējais laiks ir saplānots pa minūtēm.

Pēc viņu domām, veiksme ir apstākļu sakritība, ko cilvēks rada, pieņemot virkni pareizu lēmumu. Tomēr nav vērts saskumt, iedomājoties sevi, piekaltu darbagaldam, un iedvesmu gūstot vien no saukļiem par sūra darba saldajiem augļiem. Ja ievērosi deviņus veiksmes likumus, viss var notikt, kā esam to sapņojuši, bez pārcilvēciskām pūlēm un sviedru liešanas.

Tags

Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form