mežāzis, horoskops
Foto: Shutterstock

10. janvārī plkst. 3:30 iestāsies 2016. gada pirmais Jaunmēness. Tas notiks Mežāža zīmes 19.grādā un visspēcīgāk ietekmēs cilvēkus, kuri dzimuši laikā starp 7. un 13. janvāri, taču Jaunmēness enerģiju savā labā var izmantot ikviens. Ar ko raksturīgs Mežāža Jaunmēness?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja nu ir kāda zīme, kura konkrētus plānus un to mērķtiecīgu īstenošanu vērtē daudz augstāk par vīzijām un teoretizēšanu, tad tas ir abām kājām cieši uz zemes stāvošais Mežāzis. Tieši šādi – kārtīgi izsvērti, reālistiski un racionāli pamatoti plāni jākaldina šajā Jaunmēnesī. Tikai jākaldina, nevis jāmetas darīt, jo racionālais Mežāzis lieki resursus tērēt nemīl, un jauni sākumi retrogrādā Merkūra laikā diemžēl bieži saistīti ar pilnīgi lieki iztērētu laiku, spēku un naudu (par nerviem nemaz nerunāsim, jo Mežāzi ar nogurumu vai stresu iežēlināt neizdosies).

Otra lieta – Mežāzis ir ambiciozs, tam patīk neatlaidīgi rausties augšup pa karjeras kāpnēm, tāpēc, savu personīgo mērķu sarakstus stādot, nesapinies pieticībā! Lieli mērķi šķiet nereāli? Tad sadali tos pa posmiem, bet paturi prātā, ka sīkumi (pēc Mežāža domām) nav pūļu vērti. Saturns, Mežāža zīmes pārvaldnieks, atbild arī par laiku un robežām, tāpēc plānošana šodien ir īsti laikā!

Treškārt – šis Jaunmēness atbalsta iniciatīvas, kas saistītas ar pašdisciplīnu un mobilizēšanos: piemēram, rīta vingrošanu, lai kādu mēs to izvēlētos, ierobežojumus ēdienkartē, regulāras procedūras ādas stāvokļa uzlabošanai, smēķēšanas atmešanu u.tml. Te varētu pieskaitīt arī ieskatīšanos acīs savām bailēm, jo Mežāzim gribētos augstu kāpt, bet pārējo planētu izvietojums Mēness fāzes maiņas brīdī šo kāpienu padara riskantu un paģēr uzdrīkstēšanos.

Jāpiebilst, ka šoreiz Jaunmēness iekrīt III astroloģiskajā mājā (pieņemot, ka karte veidota Rīgai), kura atbild par sakariem, komunikāciju, saiknēm starp radiniekiem un visādām starpnieku būšanām. Zinot, ka līdz janvāra pēdējai nedēļai šī tēma ir apgrūtināta Merkūra cilpas dēļ, pavērosim – kuras sarunu tēmas prasa pozīcijas pārskatīšanu un racionālāku argumentu izmantojumu, kuri galamērķi sasniedzami pa drošākiem maršrutiem, kuras saiknes jābalsta konkrētā rīcībā, nevis tikai skaistā runāšanā. Un – rīkosimies!

Tags

Mēness fāzes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form