Pilnmēness


pilnmēness
Foto: Reuters/Scanpix


Pilnmeness diena emocionālā enerģija sasniedz savu kulminācijas punktu. Visas vajadzības tieši šajā laikā prasās beidzot tikt piepildītas. Vēlme atrast sev pāri un gūt baudu – tas darbojas ne tikai dzīvnieku pasaulē, kur valda instinkti, bet arī cilvēku vidū. Seksuālā aktivitāte ir augsta. Viegli izskan solījumi un atzīšanās mīlestībā.

Tie, kam nav seksuālā partnera, būs gatavi atrast to un stāties sakaros, neskatoties ne uz ko. Tas var pat ietekmēt biznesu noteiktās jomās un samazināt darījumu efektivitāti, peļņu.

No otras puses – Pilnmēness ir laiks, kad var nostiprināt jau esošās attiecības. Nav labs laiks, lai precētos vai dibinātu jaunas saiknes. Tam visam bija jānotiek dažas dienas pirms Pilnmēness. Jo Pilnmēness nozīmē būt eiforijā un gaidīt neiespējamo, kas ne vienmēr būs sasniedzams un ne vienmēr piepildīs.

Tags

Attiecības Mēness fāzes Pilnmēness
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form