Meistare Stepanova: taro spēj atklāt cilvēka dvēseles noslēpumu
Foto: Privātais arhīvs

Sākoties jaunam mācību gadam, studentus gaida arī ezotērikas skolas. Ar vienas no tām – Taro skolas "Aditi-Geja"– dibinātāju un pasniedzēju, taro lielmeistari, starptautiskās ezotērikas darbnīcas "Dzintara Latvija" organizatori Olgu Stepanovu šīs reizes saruna.

– Olga, kā jūs pati nonācāt līdz taro?

Interese par ezotēriku man radās 14–16 gadu vecumā, un sākotnēji tā bija visparastākā čigānu zīlēšanas kāršu kava. Tolaik visas manas istabas sienas bija nokarinātas ar kāršu nozīmes un kombināciju izdrukām (tad jau bija iespējams lasīt elektroniskas grāmatas), un ar praktizēšanos nekad nebija aizķeršanos!

Pēc tam es aizrāvos ar astroloģiju un bioenerģētiku. 21 gada vecumā iestājos Astroloģijas skolā, kur faktiski uzreiz iepazinos arī ar Taro kārtīm. Sākumā tie bija īsi kursi, vēlāk – meistarklases un semināri. Arī te par praksi nenācās sūdzēties – vienmēr un visur man līdzi bija Raidera-Vaita taro kava! Vienkāršs vaļasprieks un aizraušanās maz pamazām pārtapa profesijā, un nu jau vairāk nekā 15 gadus es esmu praktizējoša taroloģe un astroloģe (Astroloģijas skolu es veiksmīgi absolvēju un aizstāvēju diplomu).

Protams, lai kļūtu par profesionāli, nepieciešams talants un darbs.

– Ko šajā kontekstā nozīmē darbs?

Nemitīgu mācīšanās procesu – ja vēlies kļūt par meistaru, cilvēku, kas atrodas pastāvīgā dievišķās radīšanas plūsmā. Un tāpat arī ļoti noslogotu darba grafiku! Respektīvi, apgūt taro kā instrumentu tā uzreiz un "uz sitiena" var neizdoties. 10–15 nodarbību kursos iepazīties – to gan, taču ne apgūt pilnībā! Un, protams, nepieciešams praktizēt, praktizēt un vēlreiz praktizēt.

– Drīz pēc profesionālās darbošanās sākuma tapa jūsu skola...

Manai taro skolai ir jau vairāk nekā 12 gadu, un es kā vadītāja cenšos paplašināt taro interesentu loku un dot klausītājiem un studentiem iespēju attīstīt viņu vislabākās īpašības – radošumu, intuīciju, prasmi domāt, mainīt sevi, atklāt savus talantus un tā tālāk. Un ar laiku daži no viņiem kļūst par profesionāļiem – Taro skola "Aditi-Geja" pa visiem šiem gadiem izaudzinājusi dažus Latvijā pazīstamus taro meistarus! Tāpēc mūsu galvenie kritēriji ir kvalitāte un visu mūsu centra pasniedzēju augstais profesionālisms.

– Jūsu instrumentu komplektā ietilpst ne tikai taro un astroloģija.

Es pati turpinu dziednieku dzimtu gan no mātes, gan no tēva puses, esmu ne tikai taro un astroloģijas Lielmeistare, bet arī dziedniece un mags. Tādēļ vadu kursus un seminārus ne tikai par taro, bet arī par bioenerģētiku, maģiju, rūnām, vikku (wicca). Ļoti mīlu visas sieviešu zintēšanas mistērijas un prakses.

– Viesojoties ezotērikas meistardarbnīcā "Dzintara Latvija", man visvairāk sirdī iekrita jūsu skolas virtuve – mājīga, pēc zālītēm smaržojoša, ar lielu galdu...

Vispār es uzskatu, ka virtuve ir vismaģiskākā sievietes vieta mājās! Tāpēc mums Taro skolā ir īsta maģiskā virtuve! Baltu zemēs izsenis ierasts darboties ar zālēm, novārījumiem, maisījumiem un visiem dabas materiāliem, kādi vien še rodami! Ļoti mīlu strādāt ar visu, ko dod Dabasmāte. Daba – tas ir pilnīgs dievišķais modelis (tā jau pati par sevi ir perfekta), bet mēs, cilvēki, tikai tiecamies kļūt pilnīgi. Tāpēc, studējot taro, var un vajag iegremdēties dažādās enerģijās un dažādā informācijā, lai gūtu iespēju vienmēr atrasties taro kāršu dzīvajā enerģijā, nevis tikai izmantot tās informācijai! Taro spēj atklāt cilvēka dvēseles noslēpumu, tas ir ļoti smalks un daudzšķautņains instruments.

– Ar ko, jūsuprāt, jāsāk taro apgūšana?

Ar Jaunākajiem Arkāniem – tā dēvētajām galma kārtīm, kam analogi ir arī labāk zināmajā spēļu kāršu kavā. Parasti Jaunākie Arkāni ir saistīti ar cilvēku un viņa dzīves telpu.

Zižļu masts atbilst Ugunij un vīrišķajai jan enerģijai un vienmēr pastāstīs par to, kur cilvēks iegulda savu enerģiju, kur ir dzīve, ambīcijas, statuss.

Kausu mastam atbilst Ūdens stihija, tā ir jūtu un pārdzīvojumu pasaule, arī dzīvības enerģija un sievišķā iņ enerģija. Tā ir pakļāvīga un piepilda ar sevi telpu. Pastāstīs cilvēkam par viņa jūtām, radīšanu, pārdzīvojumiem, saistību pa asinslīniju, vēsturi, interesēm.

Zobenu masts atbilst Gaisa stihijai, arī tam piemīt vīrišķā enerģija, kas atšķeļ visu lieko, atklājot visas problēmas cilvēkā un viņa dzīves telpā, kā arī dod cilvēkam iespēju mācīties, runāt, kontrolēt un aizsargāties.

Pentakļu (monētu) mastam atbilst Zemes stihija, arīdzan sievišķā iņ enerģija. Šis ir rezultāta un vērtību masts (visas trīs iepriekš minētās stihijas sevi izpauž caur Zemes stihiju), runā arī par matēriju, naudu un veselību.

Taro apguvi labāk sākt ar Jaunākajiem Arkāniem, tā būs vienkāršāk, bet pēc tam var pāriet uz Vecākajiem Arkāniem, kuros ielikta informācija no cilvēka radīšanas (viņa reinkarnācijas), cilvēku un iepriekšējām civilizācijām līdz vēsturei, filosofijai un dzīves sistēmas uzbūvei (ģimene, bizness, valsts utt.).

Svarīga, protams, ir sintēze – māka savietot kārtis burtiskā un pārnestā nozīmē, redzēt izlikuma bildi kopumā. Un, atkārtošos, – praktizēt. Tad iegūtās zināšanas ar laiku "nosēdīsies" un nāks jau no jums "pārstrādātā" veidā (parasti studentiem šķiet, ka viņi jau sen paši visu zinājuši, tas notiek tad, kad jau vairs neizmanto pierakstus).

– Mēdz teikt – dzīve man iedalīja sliktas kārtis... Tā ir?

Ikvienā kārtī ir Gaisma un Tumsa, nav tikai "sliktu" vai tikai "labu" kāršu. Turklāt kārtis vienmēr tiek traktētas kopā, tas ir, pēc vienas kārts grūti novērtēt situāciju, vajadzīgas papildu kārtis.

Eksistē milzums izklājumu, ir gan klasiskie, gan Taro, astroloģijas, numeroloģijas un Kabalas sintēze. Taču – centieties radīt savus izklājumus, kas palīdzēs tieši jums vieglāk tikt skaidrībā ar situāciju! Taro kārtis var atklāt jebkuru informāciju, bet māksla to saprast – tieši tas ir taro kāršu izziņas ceļš – interesants, radošs, aizraujošs un ilgs! Novēlu panākumus tajā un citos aizsākumos!

– Piebildīšu, ka jauns divu gadu kurss iesācējiem Taro skolā "Aditi-Geja" sāksies jau 18. septembrī... Vai varat nosaukt kādas no apgūstāmajām tēmām?

Šī ir autorprogramma, kas veidota un papildināta kopš 2006. gada. Tā izstrādāta tā, lai pārmaiņus aktivizētu abas puslodes. Mācību procesā ietilpst arī auras noskaņošana darbam ar taro, taro maģija caur Malahima alfabētu, drošības tehnika, rituāli, korekcijas un bioenerģētika. Kursa beigās – pēc diviem gadiem – eksāmens un iesvētīšana.

– Paldies par jūsu laiku!

***
Ja tevi vilina iespēja izprast Taro noslēpumus, lūk, tālrunis sīkākai informācijai par kursu: 29 518 980.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form