Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir pīķa sešnieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī ir likteņa kārts – cēloņseku likuma "ko sēsi, to pļausi" iemiesojums. Jebkurā mirklī pīķa sešnieks var sagaidīt liktenīgus pavērsienus, kas "sastrādāti" iepriekšējā dzīvē. Šā iemesla dēļ daudzi pīķa sešnieki kļūst par fatālistiem. Pamatā tie ir ļoti atbildīgi un pastāvīgi cilvēki, taču Neptūna ietekmē var arī ieslīgt fantāziju pasaulē. Ja pīķa sešnieka sapnis ir tīrs, nekas viņu nespēs apturēt! Viņš dzimis lielām dzīves un darba uzvarām, tas viņam dots vairāk nekā citām kārtīm. Pīķa sešnieks ir brīnišķīgs sponsors, mecenāts, labdarības organizācijas vadītājs.

Pīķa sešnieks baidās, ka viņam pietrūks mīlestības, tāpēc nereti ievieš vairākus paralēlus romānus, kas galu galā viņam sagādā nepatikšanas. Mīlestības karma (kura no dabas nav pārāk labvēlīga) uzlabojas un panākumi pīķa sešnieku gaida, ja viņa lielākā vēlme būs izmantot savus talantus sabiedrības labā.

Uzdevumi: iemācīties, ka dzīvē tomēr ir ļoti daudz situāciju, kurās pastāv izvēles iespējas, un par šo izvēli jānes pilna atbildība. Iemācīties izmantot lielo spēku, kas viņam dots pie dzimšanas, lai tas nepavērstos pret viņu pašu. Tikt galā ar savu stūrgalvību.

Pārbaudījumi: lai dzīvē īstenotos lielās bagātības potenciāls, pīķa sešniekam aktīvi jādarbojas un jābūt gatavam uzņemties milzu atbildību, taču ir viņiem tāda tendence – iesprūst pusceļā (gan ērtā, gan neērtā pozīcijā). Visgrūtākās situācijas rodas saistībā ar mīlestības dzīvi – šeit nespēja izvēlēties var novest pie lieliem zaudējumiem.

Pīķa sešnieki ir arī Kārlis Lielais, Džakomo Kazanova, Hanss Kristians Andersens, Seržs Ginsbūrs, Volters Kraislers.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form