Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir pīķa piecinieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Klejotājs – tā dēvē šo kārti. Pīķa piecinieks ir vējains un nemierīgs, necieš rutīnu un izvēlas profesiju, kas pieļauj kaut jel kādu daudzveidību. Viņš daudz ceļo – gan ģeogrāfiski, gan savā iekšējā pasaulē, meklējot atbildes uz garīgiem jautājumiem. Viņam piemīt stingra vērtību sistēma un labas organizatora dotības, tāpēc viņš vairāk var sasniegt, darbojoties grupā, nevis vienatnē. Materiālajā ziņā šī ir viena no visveiksmīgākajām kārtīm. Pīķa piecinieks var gūt sociālus panākumus, taču dažkārt viņš uztver to kā nastu.

Pīķa piecinieks ir labs mīļākais, gatavs bezgalīgiem eksperimentiem, taču iepriekšējās dzīvēs sastrādātā karma liek izdzīvot vilšanos attiecībās. Veiksme mīlestībā pīķa pieciniekam parasti uzsmaida pēc 39 gadu vecuma, un tad klejotāja gars aprimst ģimenes ligzdas omulībā.

Uzdevumi: dāvāt un izpaust savu mīlestību pret tuvajiem cilvēkiem, neko par to negaidot pretī. Spēcīgos mīlestības pārdzīvojumus un vilšanos uztvert kā iepriekšējo rēķinu noslēgšanu un pārvērst par atdzimšanas platformu. Dot partnerim tik daudz personiskās brīvības, cik nepieciešams.

Pārbaudījumi: nereti (īpaši jaunākos gados) pīķa pieciniekam nākas ziedoties tuvu cilvēku vai izglītības iegūšanas dēļ. Citi var bez žēlastības izmantot pīķa piecinieka dāsno un mīlošo dabu, turklāt tie var būt arī tuvi draugi un mīļotie cilvēki.

Pīķa piecinieki ir arī Francijas Anna, Helmuts Kols, Marlons Brando, Aleks Boldvins, Edijs Mērfijs.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form