Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir kreiča dūzis. Uzzini, ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ļoti spēcīga kārts, kurā zināšanu slāpes savienojas ar mīlestības alkām. Pret mīlestību viņš izturas kā pret pētījuma objektu, aizvien meklējot ideālo dzīves partneri: kamēr nebūs to atraduši, nevienam sevi pilnībā neatdos. Kā visi dūži, viņš ir nepacietīgs. Zinātkāre nodrošina to, ka krieču dūzis saglabā gara jaunību līdz sirmam vecumam.

Prāta spējas ir kreiča dūža galvenais kapitāls, viņš var labi nopelnīt jomās, kas saistītas ar mākslu, nepieciešamību jūtīgi uztvert citu cilvēku emocijas, nodibināt draudzīgas saiknes, parādīt otram viņa nozīmīgumu un neatkārtojamību.

Kreiča dūzi parasti spēcīgi ietekmē saikne ar māti – spēcīgu, ar asu prātu un intuīciju apveltītu sievieti, un no mātes atkarīgs, kā risināsies kreiča dūža mīlas dzīve un attiecības ar sievietēm. Viņš nenoguris meklē tādas romantiskas attiecības, kurās kaislības dzirkstelīte kvēlotu līdz mūža beigām.

Uzdevums: attiecības sakārtosies gludāk, ja kreiča dūzis savās mīlestības lietās vairāk piestrādās pie paša personiskajām un emocionālajām problēmām, nevis meklēs sev piemērotu cilvēku (kā atrašana var izrādīties tikai ilūzija).

Pārbaudījums: lai vēlākajos gados kreiča dūža dzīves līmenis nenokristos, viņam jālūdz vadība Augstākiem – garīgajiem spēkiem. Lai tiktu vaļā no iekšējā nemiera, nepieciešamas pārmaiņas dzīvesvietā un darba jomā (un arī šajā ziņā labāk veiksies garīgajiem meklētājiem).

Kreiča dūži ir arī imperators Oktaviāns, Ferdinands VI, Hulio Iglesiass, Brūss Springstīns.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form