Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir erca piecinieks. Ko tas vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Erca pieciniekam vajadzētu izvēlēties vienu nodarbi un pie tās arī turēties, tad agri vai vēlu nāks arī likteņa bonusiņi, taču daudziem no viņiem ir grūti gana ilgi palikt vienā vietā, jo gribas izbaudīt visu daudzveidību, ko piedāvā mīla un nauda. Lai to visu apvienotu, erca pieciniekam vispiemērotākā ir profesija, kas saistīta ar ceļošanu. Daudziem piemīt mākslinieka talants vai īpašas psihiskās spējas (fotogrāfiska atmiņa vai tamlīdzīgi).

Mūžīgā meklētāja daba mudina erca piecinieku iepazīt arvien jaunas attiecību nokrāsas. Ja viņš ilgi iztur vienā laulībā, tad cer, ka ar šo partneri vēl priekšā jauna, neizpētīta pieredze. Kolīdz jūtas guvis piepildījumu attiecībās ar kādu cilvēku, prom viņš ir bez īpašas minstināšanās!

Uzdevums: sekot saviem principiem un būt pilnīgi godīgam pašam pret sevi. Savu daudzveidīgo dzīves pieredzi viedi pārstrādāt tālāk citiem nododamā mācībā.

Pārbaudījums: finanšu jomā drošības sajūtas var trūkt visu mūžu, ja neatradīs kaut ko vienu, pie kā turēties. Brīvības mīlestība liek meklēt tādus pašus neatkarīga rakstura cilvēkus, taču ne vienmēr diviem šādiem "brīvajiem putniem" izdodas izveidot stabilu ģimeni.

Erca piecinieki ir arī Nino Farina, Augusts Voss, Georgs Andrejevs, Djego Maradona.

Tags

Dzimšanas kārts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form