Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir pīķa dāma. Uzzini, ko kārts vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī tiek dēvēta par pašpilnveides kārti. Jau kopš dzimšanas pīķa dāmas ir apveltītas ar ietekmi, taču dīvainā kārtā nebūt ne vienmēr sasniedz augstu stāvokli un varu. Lielākos sasniegumus viņa gūst, ja seko savai intuīcijai un Augstāku spēku vadībai. Veiksme var smaidīt izglītības vai literatūras jomā, taču nebūt neaprobežojas ar abām nosauktajām.

Pīķa dāmas laulības un attiecību ideāli ir tik augsti, ka nereti robežojas ar fantastiku. Taču tas netraucē viņai ieviest apšaubāmus mīlas sakarus un rezultātā ciest. Ar mīlestību viņai bieži vien saistīti nopietni finansiālie zaudējumi (kaut arī viņa parasti izvēlas turīgus partnerus). Vairāk veiksmes attiecībās pīķa dāmai smaida nobriedušā vecumā, taču viņas neatkarīgais raksturs liek neapzināti vairīties no atbildības, kas saistīta ar laulības saitēm.

Uzdevumi: apzināties savas izcilās dotības un atbildību pašai pret savu dzīvi – tad pīķa dāma varēs sasniegt jebkuru iecerēto virsotni. Pēc iespējas izbēgt no strīdiem ar ietekmīgiem ļaudīm (tiesas procesi nereti beidzas viņai par sliktu).

Pārbaudījumi: galveno lomu pīķa dāmas dzīves scenārija izveidē spēlē viņas vērtību sistēma: ja pīķa dāma ir iecentrējusies tikai uz materiāla labuma gūšanu (kā nereti gadās), tad viņa zaudēs lielu daļu sava spēka un potenciāla.

Pīķa dāmas ir arī Vasīlijs Perovs, Aizeks Azimovs, Olegs Znaroks, Indulis Emsis.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form