Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir pīķa desmitnieks. Uzzini, ko kārts vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pīķa desmitnieks var būt ārkārtīgs materiālists un īsts darbaholiķis. Ja tā notiek, cieš gan viņš pats, gan viņa privātā dzīve – jo, raugi, ģimene viņam ir ne mazāk svarīga par darbu. Kurai no šīm jomām pīķa desmitnieks pievērsīsies pirmām kārtām, atkarīgs vienīgi no viņa paša, taču, kā likums, šis konflikts viņu krietni skar. Īpaši sievietēm – pīķa desmitniekiem ir grūti saglabāt līdzsvaru starp ģimenes dzīvi un karjeru.

Šīs kārts pārstāvji mīlestībā un laulības jautājumos var būt nedroši – tas patiesībā saistīts ar bailēm no nabadzības. Un tiešām – viņu gaida dzīvē arī zaudējumi, kas atgādinās par nepieciešamību atteikties no personiskas piesaistes idejām un ierastajam dzīvesveidam.

Uzdevumi: pamanīt zīmes, ko pīķa desmitnieka dzīvē visai jūtamā veidā sūta Augstāki spēki, lai pilnā mērā pārvaldītu savas spējas un izmantotu tās citu cilvēku labā. Pārvarēt tieksmi pēc materiālām vērtībām, kas parasti sašaurina pīķa desmitnieka redzesloku un attīstības potenciālu.

Pārbaudījumi: ja pīķa desmitnieks neizlietos viedi savas no dabas dotās spējas, viņš var saskarties ar kaudzi problēmu personiskajā dzīvē. Viņam piemīt tendence pārāk aizrauties ar kaut ko vienu, un komplektā ar mērķtiecību un uzcītību tas var novest galējībās – gan labās, gan ne tik labās.

Pīķa desmitnieki ir arī Īzaks Ņūtons, Luijs Brails, Jākobs Grimms, Džūlija Ormonda.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form