Ūdensvīram vēl kādu brītiņu var parādīties šādas tādas iespējas nopelnīt negaidītu naudiņu, tikai ar shēmošanu un optimizāciju jāuzmanās: tas, kas vēl marta sākumā pa draugam "noies no rokām", jau mēneša beigās var atspēlēties ar nopietnām sekām un negodu. Un bez tā Ūdensvīrs, tici man, labāk iztiktu!

Tuvāk mēneša vidum Ūdensvīram nesēdēsies uz vietas un vēl mazāk – mājās: viņš tā vien alks izdomāt dažādus vairāk un mazāk ticamus ieganstus, lai kaut kur aizdotos. Nevajag lieki sacerēt pasakas, ir tikai normāli, ka šajā laikā stimulējoši impulsi nāk no ārienes – no kustības, no sarunām, no saikņu veidošanas un pārlūkošanas, vairāk no paša ceļa, nekā no galamērķa. Uz vietas sēžot, arī potenciālo mīlas objektu garām var palaist!

It kā jau sevī iedziļināties nekad nav par skādi, bet atbildes, kas nāk, arī ietekmē dažādi apstākļi, un tās ne vienmēr ir ticamas. Pēdējā laikā tā notiek ar Ūdensvīru, un uz mēneša beigām saprašanās pašam ar sevi Ūdensvīram veiksies vēl grūtāk (vai arī viņam nepatiks uzzinātais un apjaustais). Darbošanās ārpasaulē ir produktīvāka šajā periodā!