Ņem virsroku pār savu nemierīgo prātu! Apzinātības prakses, kas tev palīdzēs
Foto: THE 5TH / cc

Daudzi uzskata, ka dzīvi izmainīt ir ļoti grūti. Cilvēki, kas nodarbojas ar garīgo izaugsmi, uzskata, ka viņiem tas ir pa spēkam. Viss ir atkarīgs no mums pašiem. Viss, kas nepieciešams, lai dzīvē iestātos pozitīvas pārmaiņas, ir vēlme padarīt to labāku, izmantojot garīgos instrumentus, un apstiprināt to ar reālām darbībām. Piedāvājam tev vienkāršas prakses, ko savā grāmatā "Jaunā zeme" iesaka vācu publicists Ekharts Tolle.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tās tev palīdzēs uzlabot veselību, atbrīvoties no nemiera un kaitīgiem ieradumiem. Izmantojot tās ikdienā, tu iegūsi iekšēju harmoniju, mieru, pārliecību par sevi, iemācīsies saklausīt savu ķermeni un paaugstināsi savu apzinātības līmeni.

Iekšējā ķermeņa sajušana

Vairums cilvēku sevi identificē ar ķermeni. Garīgi cilvēki zina, ka viņi nav ķermenis, bet gan dvēsele, kas dzīvo ķermenī. Bieži cilvēki nav ar savu ķermeni apmierināti. Nav tik būtiski, kā tas izskatās no ārpuses – aiz ārējās formas tas slēpj piesātinātu un dzīvu enerģētisko lauku. Lai izietu aiz ķermeņa robežām un saprastu, ka mēs neesam ķermenis, vispirms tajā ir jāieiet.

Pastāv trīs ceļi, pa kuriem apzinātība var ieplūst tajā, ko tu dari, un nonākt pasaulē – tā ir pieņemšana, prieks un entuziasms. Katram no tiem ir noteikta apziņas vibrāciju frekvence. Ja tu neatrodies kādā no šiem stāvokļiem, ieskaties un manīsi, ka radi ciešanas sev un apkārtējiem.

Šī prakse māca pieņemt un iemīlēt savu ķermeni un nodibināt ar to kontaktu.

Izpildi šo praksi ar aizvērtām acīm, taču, kolīdz sajutīsi ķermeni, atver tās un koncentrējies uz sajūtām organismā. Trīs reizes dziļi ieelpo un izelpo. Mēģini sajust tik tikko tveramo dzīvīguma sajūtu, kas plūst un izlejas pa ķermeni. Sajūti savu ķermeni no iekšpuses. Sajūti atsevišķas sava ķermeņa daļas. Sajūti plaukstas, tad visu roku, tad pēdas un kājas. Ietver šajā procesā arī pārējās ķermeņa daļas – vēderu, krūtis, kaklu, galvu, kamēr sāksi apzināties iekšējo ķermeni kā vienotu dzīvīguma sajūtu. Izstrādā paradumu sajust iekšējo ķermeni pie katras iespējas.

Tags

Apzinātība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form