Tās tev palīdzēs uzlabot veselību, atbrīvoties no nemiera un kaitīgiem ieradumiem. Izmantojot tās ikdienā, tu iegūsi iekšēju harmoniju, mieru, pārliecību par sevi, iemācīsies saklausīt savu ķermeni un paaugstināsi savu apzinātības līmeni.

Iekšējā ķermeņa sajušana

Vairums cilvēku sevi identificē ar ķermeni. Garīgi cilvēki zina, ka viņi nav ķermenis, bet gan dvēsele, kas dzīvo ķermenī. Bieži cilvēki nav ar savu ķermeni apmierināti. Nav tik būtiski, kā tas izskatās no ārpuses – aiz ārējās formas tas slēpj piesātinātu un dzīvu enerģētisko lauku. Lai izietu aiz ķermeņa robežām un saprastu, ka mēs neesam ķermenis, vispirms tajā ir jāieiet.

Pastāv trīs ceļi, pa kuriem apzinātība var ieplūst tajā, ko tu dari, un nonākt pasaulē – tā ir pieņemšana, prieks un entuziasms. Katram no tiem ir noteikta apziņas vibrāciju frekvence. Ja tu neatrodies kādā no šiem stāvokļiem, ieskaties un manīsi, ka radi ciešanas sev un apkārtējiem.

Šī prakse māca pieņemt un iemīlēt savu ķermeni un nodibināt ar to kontaktu.

Izpildi šo praksi ar aizvērtām acīm, taču, kolīdz sajutīsi ķermeni, atver tās un koncentrējies uz sajūtām organismā. Trīs reizes dziļi ieelpo un izelpo. Mēģini sajust tik tikko tveramo dzīvīguma sajūtu, kas plūst un izlejas pa ķermeni. Sajūti savu ķermeni no iekšpuses. Sajūti atsevišķas sava ķermeņa daļas. Sajūti plaukstas, tad visu roku, tad pēdas un kājas. Ietver šajā procesā arī pārējās ķermeņa daļas – vēderu, krūtis, kaklu, galvu, kamēr sāksi apzināties iekšējo ķermeni kā vienotu dzīvīguma sajūtu. Izstrādā paradumu sajust iekšējo ķermeni pie katras iespējas.