10 atradumi, ko labāk no ielas necelt
Foto: Jez Timms / cc

Lai kopā ar atrasto priekšmetu neiegūtu slimības, neveiksmes vai ķibeles, jāzina, kādus aizmirstus (vai tīšām nomestus) priekšmetus nevajadzētu celt augšā un nest sev līdzi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ir vairāki iemesli, kāpēc atradumu ignorēt.

Personīgās higiēnas priekšmeti sevī uzsūc saimnieka enerģētiku. Slimības, negatīvās domas un problēmas, kas vajājušas iepriekšējo īpašnieku, var pāriet uz nākamo (tātad – uz atradēju).

Priekšmets var būt nomests nolūkā atbrīvoties no lāsta vai nobrīnējuma. Nereti lāstus pārliek uz kaut kādu priekšmetu, un rituāla ietvaros cilvēks šādu priekšmetu aiznes patālāk no mājām vai "aizmirst" uz ielas. Tāpēc tavs atradums var būt "piepumpēts" ar tumšu enerģiju un var dot tev enerģētisku triecienu.

Daži priekšmeti ir nomesti tieši ar tādu aprēķinu, ka kāds tos pacels: tā ļaudis cenšas atbrīvoties no savām neveiksmēm un kaitēm. Attiecīgi tāda priekšmeta pacelšana var nest bēdīgas sekas.

Kuri tad ir tie priekšmeti, kurus visbiežāk izmanto kā enerģētikas pārnesējus vai kā atpirkšanos maģiskās darbībās?

Tags

Māņticība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form