Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Venta, Salvis, Selva
Foto: pix_mh / cc

20. maijā vārda dienu svin Venta, Salvis un Selva. Līdz ar apsveikumiem skaidrojam, kā mūsu gaviļnieku raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Venta (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas ļauj Ventai sajusties sievišķīgai. Viņa stabili stāv uz zemes, ir aktīva, atbildīga analītiķe, kas pievēršas sīkumiem un vēlas būt līdere. Vārds kalpo kā sargeņģelis.

Salvis (7)

Sievišķās enerģijas vārds. Salvis ir vīrišķīgs, prātīgs, atbildīgs un izturīgs cilvēks, kas stabili stāv uz zemes un iesākto noved līdz galam. Vārds padara Salvi spītīgu, mērķtiecīgu, gudru un zinošu un kalpo kā sargeņģelis.

Selva (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds. Selva ir mērķtiecīga, impulsīva līdere, kas stabili stāv uz zemes. Viņa ir jūtīga, apveltīta ar labu gaumi, augstu intelektu un izcilām prāta spējām, dzīvē prot sevi pasniegt un realizēt savu talantu. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form