1 13
Horoskops: ko zvaigznes mums sola janvārī?
Foto: Shutterstock

Šogad janvāris izceļas ar to, ka jau pašā mēneša sākumā dāvina mums Pilnmēnesi (2. janvāris, pulksten 4.24) un vairākus labus datumus jauniem sākumiem (atceries, ka tev vienmēr pie rokas ir mūsu Mēness kalendārs – ātrai atsaucei un iekšējās sajūtas pārbaudīšanai). Izdevības garām laist nudien nevajadzētu, īpaši jau Ūdens zīmju pārstāvjiem (Vēzim, Skorpionam, Zivīm).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tā kā janvāra sākumā intelekts (Merkurs) rosīsies pa Strēlnieka zīmi, nenogulēt savas iespējas gadumijas nogurumā varam ieteikt arī ugunīgajam Aunam, Lauvai un, protams, Strēlniekam, kuram (vismaz tā vajadzētu būt) ir atvērusies otrā elpa. Savukārt izvēles (Venera), radīšana (Saule) un strukturēšana (Saturns) konkrētajā Mežāža zīmē palīdzēs ieceres iezemēt, piedot sapnim "taustāmību".

Jo tuvāk mēneša beigām, jo rāmākiem mums būtu jākļūst un mazāk jāļauj vaļa emocijām, jo pēdējā janvāra diena nāk ar pilnu Mēness aptumsumu (maksimums – pulksten 15.30). Galvenais – nesajaukt, kur skan sirds balss un kur – ambīciju koris.

2018. gada sākums būs daudz veiksmīgāks, ja spēsiet nospraust reāli sasniedzamus mērķus un īstenojamus sapņus. Aktīva rīcība un dzīvesprieks ļaus izvairīties no lielākās daļas nebūšanu, kā arī palīdzēs pildīt ikdienas pienākumus. Pārspīlēti urķējoties sevī un citos, vairums sapņu tā arī paliks nerealizēti. Lai laimīgs gads!

1 13

Tags

Astroloģija Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form