Dzīves ceļa cipars 9Cikla gads 1

Spēcīgs gads visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā, darbā sabiedrības labā. Jauni sākumi. Profesionālā izaugsme. Uzvaras gads, ja spēsi uzmanību koncentrēt uz galvenajām lietām. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana un uzturēšana, jaunas iepazīšanās. Apciemo senus draugus. Uzlabo attiecības ar radiem. Seko savai intuīcijai, tā ir labs sabiedrotais.

Cikla gads 3

Patīkamas vides veidošana, lai priecātos kopā ar draugiem. Prieks no komunikācijas. Pirms draugu ielūdz, izvērtē – vai tas nav vilks aitas ādā. Tendence izvēlēties vieglus, bet vienlaikus filosofiskus uzdevumus – tie arī tiek sasniegti. Prāts padara iedomu tēlus par realitāti.

Cikla gads 4

Šis ir gads, kad jāpieliek pūles, lai praktiski strādātu, kā arī jāpārbauda padarītā darba kvalitāte. Tas nedodas viegli, ļoti strikta kārtība, iespējams, tev nepatīk. Bet tomēr ir vērts pacensties, jo pēc labi padarītā darba agrāk vai vēlāk nāk nopelnītā alga. Prieks no patīkamas komunikācijas.

Cikla gads 5

Iespēja realizēt savu radošo potenciālu. Lai to varētu izdarīt, ir jāsakārto darba vide, jāsniedz mīlestība un jābauda māksla. Biznesā jāievēro visi likumi un termiņi, ja tā tiek darīts, gaida veiksme un uzvara.

Cikla gads 6

Ģimene šogad ir pirmajā vietā. Aktīva atpūta kopā ar ģimeni. Mīlestība. Bērni. Attiecību veidošana, harmonizēšana. Mājvietas labiekārtošana. Radošā jaunrade. Otrs scenārijs – pilnīga ziedošanās sabiedrības interešu labā.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot filosofiskas grāmatas, tiekoties ar gudriem cilvēkiem. Šajā gadā apziņu paplašinošas var būt sarunas ar saviem vecākiem vai bērniem. Vari rēķināties ar ģimenes sieviešu atbalstu.

Cikla gads 8

Turpinās iepriekšējā gada tēma – izglītība un redzesloka paplašināšana. Mēģini izprast lietu mijiedarbību. Labi noris sagatavotu mērķu sasniegšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis!

Cikla gads 9

Nodarbojies ar labdarību. Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem. Apceres laiks. Drīkst pafilozofēt vienatnē, dialogā vai pat atklātās diskusijās, iespējama pietuvināšanās patiesībai.

Source

Orākuls.lv

Tags

Numeroloģija
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form