19. maijā Venera no gaisīgās un bezrūpīgās Dvīņu zīmes pārvietosies uz mātišķo un gādīgo Vēža zīmi. Tas nozīmē, ka visas jaukās un skaistās lietas, ko mēs vēlamies, lai sevi iepriecinātu, varēsim saņemt no tuviem cilvēkiem – cilvēkiem, kuri dzīvo ar mums vienā mājā, ģimenes locekļiem, vecākiem, dzimtās puses. Arī ienākumi saistībā ar nekustamo īpašumu var palielināties.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sievietes kļūs vairāk mātišķas un pārņems daļu Mēness enerģijas – spilgtāk izjutīs sevī mātišķos impulsus. Tāpēc šajā periodā līdz 14. jūnijam, kad Venera pāries karaliskajā Lauvas zīmē, varētu būt brīži, kad mīlestība kļūst vairāk aizgādnieciska, vairāk intraverta, dziļa un sentimentāla. Savas jūtas visiem nerādīsim, bet gan veltīsim tās tam īstajam un vienīgajam, ar kuru jau ir vai vēl tikai tiek plānota kopīga dzīvošana.

Lai gan jāpiezīmē, ka Venera Vēža zīmē nejūtas īpaši labi dēļ tā iemesla, ka mātes un mīļotās sievietes lomas atšķiras. Tomēr ir lietas, kuras šajā laika periodā varam darīt, lai sevi iepriecinātu. astroloģe Agnese Fūrmane

Piemēram, šis ir lielisks laiks, lai iekārtotu piemājas puķu dārzu vai nopirktu jaunus aizkarus, paklājus, mēbeles, lai ienestu mājoklī ne tikai ērtības un komfortu, bet arī patīkamu baudu acīm.

Un, protams, nekādi nedrīkstam aizmirst par kleitām! Maijs taču ir svārku un kleitu mēnesi. Tomēr tas nenozīmē, ka jūnijā sievietēm atkal jāsāk valkāt bikses. Nebūt ne! Viss turpinās un notiek vismaz līdz jūlija vidum, kad Venera ieies akurātajā un pieticīgajā Jaunavas zīmē. Tad dienas kārtībā nāks citas prioritātes.

Kopumā šis būs samērā veiksmīgs un dinamisks laiks, jo Venera veidos gan lieliskus, gan saspringtus attiecību līkločus ar pārējām planētām. Ja runājam par notikumu secību un gaitu, tad tas aptuveni varētu izskatīties šādi.

19.– 20. maijā var parādīties kāda jauna, drosmīga ideja, jauna iepazīšanās, iespējas kā labāk nopelnīt. Tas nozīmē, ka varam iet ārā no mājas, rīkot ballītes, apmeklēt daždažādus pasākumus.

Savukārt nākamajā nedēļas nogalē – 25.–27. maijā –, gluži pretēji, iespējami asumi attiecībās, nesaprašanās gan tuvinieku, gan kolēģu starpā. Šādos brīžos labāk nestrēbt karstu, bet gan nedaudz nogaidīt, jo jau pēc dažām dienām, t.i., no 30. maija līdz 4. jūnijam būs sajūta, ka piepildās visas slēptākās vēlēšanās. Šis ir lielisks brīdis, lai patiešām darītu svarīgus darbus, organizētu pasākumus, taisītu biznesu, veidotu attiecības un daudz ko citu, ko vien fantāzijas lidojums spēj izdomāt. Jāatceras tikai, ka vēlēšanās jāvēlas ar lielu atbildību pret sevi un citiem.

Savukārt no 5. līdz 8. jūnijam, kā jau dzīvē tas iekārots, lai viss nebūtu tikai skaisti un rožaini, parādās dinamika, spriedze un neliela drāma, kas mudinās doties tālāk riskantu piedzīvojumu meklējumos, pārāk ilgi neiegrimstot saldo fantāziju mākoņos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Periods noslēdzas ar tādu kā izlaušanos no savu iekšējo alku, ilgošanās, sāpju un pārdzīvojumu mudžekļiem. Venera pāriet Lauvas zīmē, un tas jau ir cits stāsts.

Saulainu skaisto ziedēšanas mēnesi!

Tags

Venera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form