Zivis

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Lūk, vēl vienas 2018. gada likteņa favorītes – Zivis! Notikumi var paši savirpinājās tā, lai ļautu Zivīm vairot ticību labajam, pacelt viņu vibrācijas gan caur viedu skolotāju sastapšanu tepat dzimtajā malā, gan caur tālu ceļojumu, kura laikā izkristalizējas dzīves jēga un īstās vērtības (tās, protams, katrai Zivtiņai savas).

No sirds ticot savam pasaules redzējumam, Zivis prata iedvesmot, apgaismot un pamodināt arī laikabiedrus, tāpēc visai pasaulei kopumā bija labāk, ja Zivis biežāk tika pie vārda.

Tomēr ne jau visi ir gatavi tikt līdzi Zivju izaugsmes tempam, un pirmie, kuru līmeņa atšķirības Zivis pamanīja, bija viņu draugi, varbūt pat vistuvākie – tie, ar kuriem cauri vara caurulēm tikts... iepriekšējā apziņas pakāpē. Bet nu vairs ne – Zivis, jums bija jāsaprot, jāpiedod un ar mīlestību jāpalaiž prom tos, kuri vēl negribēja vai nespēja tikt jums līdzi. Un te runa nebija tikai par kaut kādām augstām matērijām, bet arī par ikdienišķām lietām. Draugu loks mainās, tas jāpieņem.

Ja nu gribam būt pavisam godīgi, Zivīm pašām arī bija jāpiestrādā pie savas spējas atbildēt uz mīlestības apliecinājumiem. Iespējams, šogad palaikam gadījās saskarties ar situācijām, kurās Zivis nez kādēļ kautrējās pieņemt patiesu simpātiju izrādīšanu, kur nu vēl atbildēt. Bija vien jāiemācās, ja nevilināja palikšana vientulībā!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form