Skorpions

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Pa Skorpiona zīmi soļoja lielās laimes planēta Jupiters, un tas, protams, Skorpionu nostādīja likteņa favorīta lomā, ļaujot veiksmes prožektoriem apspīdēt visdažādākās viņa ieceres. Galvenais – neizlaisties slinkumā un negozēties popularitātes saulītē bez astes pacelšanas!

Šis gads Skorpionam bija domāts, lai nospodrinātu kādu jaunu savas sarežģītās personības šķautni, pārveidotu tās nianses, kuras pašam sevī nepatīk. Tā varēja būt diezgan radikāla Skorpiona vizuālā tēla transformācija, varēja arī mainīties izturēšanās maniere, kas viņa tuvākajam lokam varēja šķist neparasti atvērta un dažkārt pat izaicinoši atklāta. Katrā ziņā ar šarmu Skorpionam šogad viss bija kārtībā, jautājums tikai – kur viņš to pielietoja.

Protams, no šarma nebija nekādas lielās jēgas, ja Skorpions pats sev "norāva stopkrānu", spītīgi ierāvās čaulā un nedalījās ar pasauli savos atklājumos pašam par sevi. Nebija jau tā, ka nedrīkst ierauties sevī – galu galā katrai transformācijai ir nepieciešams iedziļināšanās, klusēšanas un "iznēsāšanas" posms –, taču pēc tam gan "izperinātais" bija jāceļ gaismā.

Attiecību jomā – visi ceļi bija vaļā, ja Skorpions bija gatavs izspīdināt visus savus talantus. Gandrīz jāteic – ja nu šogad Skorpions nepamanījās nokārtot savu dzīvi tā, lai pašam patiktu, tad pats vainīgs!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form